Son Dakika Haberleri: İstanbul'da Korkunç Olay! Liselinin Kalbine Bıçak Saplayıp Tekme Tokat Dövdüler

İstanbul'da Korkunç Olay! Liselinin Kalbine Bıçak Saplayıp Tekme Tokat Dövdüler

2 yıl önce

İstanbul Küçükçekmece sahilinde üç kişi, sigara istedikleri lise öğrencisinden "yok" cevabını alınca, genci göğsünden bıçaklayıp tekme tokat döverek öldürdü.

İstanbul'da Korkunç Olay! Liselinin Kalbine Bıçak Saplayıp Tekme Tokat Dövdüler, System.String[]

İstanbul Küçükçekmece sahilinde lise öğrencisi Mustafa Mert Peker'i sigara vermediği için öldürmekle suçlanan yaşı 18'den küçük 3 kişiye kasten öldürme, silahla yağma ve yaralama suçundan dava açıldı. Cinayet zanlılarından ikisinin Peker'i göğsünden bıçakladıktan sonra tekme ve yumrukla darp ettiği ortaya çıktı.

SİGARA VERMEYİNCE TARTIŞMA ÇIKTI

Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı'nın hazırladığı iddianamede olay şöyle anlatıldı:

16 yaşındaki Mustafa Mert Peker, 17 Nisan'da Gülşah Danki ve Semih Karaal'la birlikte Küçükçekmece Gölü'nün sahilinde bir bankta otururken yanlarına gelen üç kişiden Ö.O. (15) sigara istedi. "Yok" cevabını alınca masadaki sigara paketini göstererek "Bu ne?" dedi. İki genç sigaranın kız arkadaşlarına ait olduğunu söylemesi üzerine aralarında tartışma çıktı.

BIÇAKLAYIP TEKME TOKAT DÖVDÜLER

Ö.O., Semih Karaal ve Mustafa Mert Peker'in karnına yumruk attı. Peker çenesine vurunca Ö.O. cebinden çıkardığı bıçağı Peker'in göğsüne sapladı, sonra da yumruk attı. T.A. da (17) bankın üzerine çıkarak Peker'in suratını tekmeledi. Yere düşen ağır yaralı gencin yüzüne bu kez elindeki bıçağın sapıyla Ö.O. vurdu. Daha sonra 3 saldırgan kaçtı.

3 SALDIRGANIN DA YAŞI 18'DEN KÜÇÜK

İddianamede, 12-15 yaş aralığında olan üç saldırganın işledikleri suçun hukuki ve fiili sonuçlarına algılama yeteneklerinin tam olduğuna dair Adli Tıp Kurumu'nda rapor alındığı belirtildi.

Kaynak: Hürriyet


YORUMLAR


Caminin Kadınlar Tuvaletinden Gelen Sesler Polisi Alarma Geçirdi Son Dakika! ABD Başkanı Trump: İdlib'deki Çözümden Dolayı Türkiye'ye Teşekkür Ediyorum

Ünlü Oyuncu Necip Memili Ameliyat Oldu