İstanbul'da Marmaray seferleri sabaha kadar ücretsiz devam edecek - Son Dakika

İstanbul'da Marmaray seferleri sabaha kadar ücretsiz devam edecek

25.01.2022 01:09

Kar yağışının adeta hayatı durma noktasına getirdiği ve pek ok vatandaşın yollarda kaldığı İstanbul'da Marmaray seferleri sabaha kadar ücretsiz hizmet verecek.

İstanbul'da kar yağışının etkisiyle trafik felç oldu, toplu ulaşım aksadı, vatandaşlar büyük mağduriyet yaşadı. Pek çok insan yollarda mahsur kalırken Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Marmaray'ın sabaha kadar ücretsiz hizmet vereceğini duyurdu.

AÇIKLAMA BAKAN'DAN GELDİ

Twitter hesabından yaptığı açıklamada bulunan Bakan Karaismailoğlu "İstanbul'da etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle Bakanlığımıza bağlı Marmaray seferleri sabaha kadar ücretsiz devam edecektir." dedi.

SAAT 2'YE KADAR UZATILMIŞTI

Marmaray'dan daha önce yapılan açıklamada da yoğun kar yağışının kent trafiğini olumsuz etkilemesi nedeniyle Marmaray seferlerinin saat 02.00'ye kadar uzatıldığı bildirilmişti.

İstanbul'da Marmaray seferleri sabaha kadar ücretsiz devam edecek
İstanbul'da Marmaray seferleri sabaha kadar ücretsiz devam edecek
YORUMLAR
500
Sağlıklı bala ulaşmak için arıcılık öğreniyorlar Sağlıklı bala ulaşmak için arıcılık öğreniyorlar İstanbullu çift Edirne'de lavanta üreticisi oldu İstanbullu çift Edirne'de lavanta üreticisi oldu BAKAN KARAİSMAİLOĞLU: 700 MİLYON KİŞİ, MARMARAY'LA SEYAHAT ETTİ BAKAN KARAİSMAİLOĞLU: 700 MİLYON KİŞİ, MARMARAY'LA SEYAHAT ETTİ
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İstanbul'da Marmaray seferleri sabaha kadar ücretsiz devam edecek - Son Dakika


Advertisement