İstanbul'da okul önlerinde denetimler sürüyor - Son Dakika

İstanbul'da okul önlerinde denetimler sürüyor

13.09.2019 10:09
İstanbul'da okul önlerinde denetimler sürüyor

İSTANBUL Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, okul çevrelerinde denetimlerine devam ediyor.

İSTANBUL Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, okul çevrelerinde denetimlerine devam ediyor. Uygulama kapsamında, okul çevresindeki şüpheli araçlar durdurularak arandı.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla öğrencilerin huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla okul çevrelerini denetimlerine devam ediyor. Denetimlere Mobil Okul Timleri, Önleyici Hizmetler, Çocuk Şube ve Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri katıldı. Denetimler kapsamında ekipler, Kağıthane Cendere Caddesi'nde bulunan Profilo Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi önünde şüpheli araçları durdurdu.  Araç sürücülerinin evraklarını kontrol eden ekipler  sürücülere 'GBT' kontrolü yaptı. Araçlar ayrıca narkotik köpeği tarafından didik didik arandı. Denetimler kapsamında okul kantini personelleri de 'GBT' kontrolünden geçirildi.
Sancaktepe Eyüpsultan Edüstri Meslek Lisesi önü ve çevresinde de gerçekleştirilen uygulamada şüpheli araç ve kişiler durduruldu, Denetimlerde Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü, Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri ile Mobil Okul Timleri katıldı.

Görüntü Dökümü:
-------------------------
(KAĞITHANE)
-Ekiplerin araçları durdurması
-Araçlarda yapılan aramalar
-Sürücülerin GBT kontrolünden geçirilmesi
-Narkotik köpeğinin araçları araması
-Mobil Okul Timleri'nin okula girmesi ve kantin personellerine 'GBT' kontrolü yapması

(SANCAKTEPE)
---------------------
-Ekiplerden görüntü
-Şüpheli araç ve yaya durdurma
-Servis araçların denetim yapmaları
-Araç arama yapılması
-Öğrenci ve okuldan görüntü
-Genel ve detay görüntüler


- İstanbul
YORUMLAR
500
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İstanbul'da okul önlerinde denetimler sürüyor - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement