Son Dakika Haberleri: İstanbul Büyükçekmece'deki Binada Patlama: 1 Ölü

İstanbul Büyükçekmece'deki Binada Patlama: 1 Ölü

30 gün önce

İstanbul Büyükçekmece'de bir apartmanda patlama meydana geldi. Patlamada 1 kişi hayatını kaybederken çevredeki vatandaşlar büyük korku ve panik yaşadı.

İstanbul Büyükçekmece'de bir apartmanda patlama meydana geldi. Patlamada bir kişi hayatını kaybetti.

Olay, Hürriyet Mahallesi Güvercin Sokak'ta bulunan 7 numaralı apartmanda yaşandı. Edinilen bilgilere göre apartmanda bulunan dairede büyük bir gürültü ile patlama meydana geldi. Çevredeki vatandaşlar polis ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Patlama sırasında dairede bulunan bir kişinin hayatını kaybettiği öğrenildi.

PATLAMANIN NEDENİNE İLİŞKİN ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Olay yerinde incelemelerde bulunan polis ekipleri, patlamanın nedenine ilişkin çalışma başlattı. Vatandaşlar, patlamaya doğalgaz sızıntısının neden olduğunu iddia etti. Ekiplerin olay yerindeki incelemeleri sürüyor. Sebebi henüz belirlenemeyen patlama çevredeki vatandaşlarda büyük korku ve paniğe neden oldu.

İSTANBUL VALİLİĞİ AÇIKLAMA YAPTI

İstanbul Valiliği'nden de konuyla ilgili açıklama yapıldı.

Valilik, "Büyükçekmece ilçemiz, Hürriyet Mahallesi, Güvercin Sokak, 7 numaralı binada bilinmeyen bir nedenle patlama meydana gelmiştir. Söz konusu patlamada bir vatandaşımızın hayatını kaybettiği anlaşılmıştır. İtfaiye ekiplerinin müdahalesi devam etmektedir" ifadesine yer verdi.

İstanbul'da 1 Kişinin Öldüğü Patlamada, Olay Yerinden İlk Görüntüler


YORUMLAR


Fiyatı 5 Kat Arttı! Akkuş'ta Coğrafi İşaretle Tescillenen Fasulye, Yok Satıyor Tek Celsede Boşanan Sunucu Meltem Acet, Eşinden Rekor Tazminat Alacak Kayseri Şeker, Tanzim Satış Mağazası Açtı