İstanbul'da Soumaoro'nun menajeriyle görüşen Beşiktaş yönetimi, ön anlaşma imzaladı - Son Dakika

İstanbul'da Soumaoro'nun menajeriyle görüşen Beşiktaş yönetimi, ön anlaşma imzaladı

18.09.2020 09:08

Beşiktaş'ın, Adama Soumaoro'nun menajeri ile yaptığı görüşme görüntülendi. Yönetici Erdal Torunoğulları ile menajer Mazlum Ali Bilecan, Swiss Otel'in lobisinde bir araya geldi. Pazarlık sonrası ön anlaşma imzalandı.

Beşiktaş, Domagoj Vida'nın ayrılık ihtimalinin yükselmesi üzerine Adama Soumaoro ile anlaşmaya vardı.

Sabah Gazetesi'nden Ogün Şahinoğlu'nun haberine göre; Suudi Arabistan'dan 4 milyon Euro'nun üzerinde teklif alan Vida'nın gitmesi halinde Beşiktaş 3.4 milyon Euro maaş yükünden kurtulacak ve Soumaoro'yu kiralamak için bütçe açacak.

TFF İBARESİ BULUNAN EVRAKLAR DİKKAT ÇEKTİ

Siyah-beyazlıların transferden sorumlu yöneticisi Erdal Torunoğulları, Fransız stoperin menajeri Mazlum Ali Bilecan ile dün Swiss Otel'de bir araya geldi.

İstanbul'da Soumaoro'nun menajeriyle görüşen Beşiktaş yönetimi, ön anlaşma imzaladı

İkilinin lobide üzerinde TFF ibaresi bulunan evraklara imza attıkları görüldü. Bilecan, Lille forması giyen 28 yaşındaki Soumaoro'nun geçen sezon kiralık olarak Geona'ya transferini gerçekleştiren isimdi.

(Sabah)

İstanbul'da Soumaoro'nun menajeriyle görüşen Beşiktaş yönetimi, ön anlaşma imzaladı

Son Dakika Spor İstanbul'da Soumaoro'nun menajeriyle görüşen Beşiktaş yönetimi, ön anlaşma imzaladı - Son Dakika Spor

YORUMLAR (2)

Son Dakika

Mesut Özil'i kadro dışı bırakan Arteta kendisini savundu: Tüm sorumluluk benim, vicdanım rahat Yanında mastürbasyon yapan muavini videoya alan genç kız: Sözlü taciz edip bana dokundu Son Dakika! Aliyev: Dağlık Karabağ'a gözlemci ve barış gücü gönderilmesi konusunda Bakü, kendi koşullarını sunacak Binanın önüne çöp attığı iddiasıyla genç kadını ve oğlunu böyle darp ettiler Fotoğraf karesinden çıkarılan İnce ateş püskürdü: Partide bölücü kimmiş herkes gördü Avustralya'da yapılan araştırmaya göre bakımevlerindeki yaşlılar cinsel tacize uğruyor Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Azerbaycan askerleri Ermenilerin yaptığı alçaklığı gözler önüne serdi! Tarihi camiyi domuz ahırına çevirmişler