Son Dakika Haberleri: İstanbul'da 12 Saat Su Kesintisi

İstanbul'da 12 Saat Su Kesintisi

5 ay önce

İstanbul'un Zeytinburnu ve Fatih ilçelerinde 13 Aralık Çarşamba günü 22 ile 14 Aralık Perşembe günü 10 saatleri arasında su kesintisi yaşanacak.

 İstanbul'un Zeytinburnu ve Fatih ilçelerinde 13 Aralık Çarşamba günü 22: 00 ile 14 Aralık Perşembe günü 10: 00 saatleri arasında su kesintisi yaşanacak. İSKİ tarafından yapılan açıklamada, Ömerli- Bahçelievler isale hattında arıza onarım çalışması nedeniyle 13 Aralık Çarşamba günü 22: 00 ile 14 Aralık Perşembe günü 10: 00 saatleri arasında 12 saat süreyle Zeytinburnu'nun tamamı ile Fatih'in bazı bölgelerinde su kesintisi yapılacağı belirtildi.

BU GECE KESİLECEK

İSKİ tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Ömerli-Bahçelievler isale hattında arıza onarım çalışması yapılacağından, 13 Aralık Çarşamba günü 22: 00 ile 14 Aralık Perşembe günü 10: 00 saatleri arasında 12 saat süreyle aşağıda belirtilen bölgelere su verilemeyecektir.Su alamayacak bölgeler şöyle;

O MAHALLELER

Fatih İlçesi: CankurtaranSultanahmet, Binbirdirek, Küçük Ayasofya, Emin Sinan, Şahsuvarbey, Mimar Hayrettin, Muhsine Hatun, Saraç İshak, Mimar Kemalettin, Nişanca, Katip Kasım, Mesihpaşa, Aksaray, Cerrahpaşa, Haseki Sultan, Koca Mustafa Paşa, Sümbülefendi, Yedikule, Silivrikapı, Karagümrük Mahalleleri ve Topkapı Mahallesi Alt kotları.

Zeytinburnu İlçesi: Tamamı.
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici: Cumhur İttifakının Adayı Kimse Bizim Adayımız da Odur Çocuk Doktoru da Var Eczacı da! Fuhuştan Yakalanan Kadınların Meslekleri Polisi Şaşkına Çevirdi

Erken Seçim Önergesi Meclis'te 386 Oyla Kabul Edildi