İstanbul'da Su Kesintisi - Son Dakika

İstanbul'da Su Kesintisi

08.09.2012 12:30
İstanbul'da Su Kesintisi, System.String[]

Büyükçekmece'de boru bağlantı çalışmaları sebebiyle Salı günü su kesintisi yaşanacak.

Büyükçekmece'de boru bağlantı çalışmaları sebebiyle Salı günü su kesintisi yaşanacak.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ)'nden yapılan açıklamaya göre, Kumburgaz Mahallesi Aydınlar Caddesi'nde boru bağlantı çalışmaları nedeniyle, 11 Eylül Salı günü saat 09: 00 ile 18: 00 arasında bazı bölgelere su verilmeyecek.

Su verilemeyecek bölgeler ise şöyle: Kumburgaz Merkez, Güzelce, Güzelşehir ve Yeni Mahalle ile Celaliye ve Kamiloba Mahallelerinin E-5 altında kalan kısımları.

İstanbul'da Su Kesintisi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel İstanbul'da Su Kesintisi - Son Dakika


Son Dakika

Son dakika! Azerbaycan, Ermenistan'a ait 2 Su-25 savaş uçağını düşürdü Bakan Koca duyurdu: Düzce'de vaka artışı yüzde 99 seviyesine ulaştı 5 erkek öğrenciye cinsel istismarla suçlanan ücretli öğretmene 52 yıl 5 ay hapis Vaka sayısının yüzde 84 arttığı Bursa'da sokağa çıkma yasağı gelecek mi? Vali Bilim Kurulu'nu işaret etti ABD'nin yeni keşfi ile ilgili bilim kurulu üyesinden gururlandıran ifadeler: Türkiye, aspirini en başından beri korona tedavisinde kullanıyor Kardeşinin borçları nedeniyle 5 çocuğunun uyuduğu odayı kurşun yağmuruna tuttular Antalyaspor'da Tamer Tuna dönemi sona erdi Trump'ın miting alanı üzerinde uçan özel uçak, F-16 ile hava sahası dışına çıkarıldı