Son Dakika Haberleri: İstanbul'da Terör Örgütü Dhkp-C'ye Ağır Darbe: Yeşil Listedeki Terörist Yakalandı

İstanbul'da Terör Örgütü Dhkp-C'ye Ağır Darbe: Yeşil Listedeki Terörist Yakalandı

4 ay önce

İstanbul'da terör örgütü DHKP-C'ye ağır darbe: Yeşil listedeki terörist yakalandıİSTANBUL - İstanbul'da bir hücre evine düzenlenen operasyonda terör örgütü DHKP-C üyesi N.Y. yakalandı.

İstanbul'da terör örgütü DHKP-C'ye ağır darbe: Yeşil listedeki terörist yakalandı

İSTANBUL - İstanbul'da bir hücre evine düzenlenen operasyonda terör örgütü DHKP-C üyesi N.Y. yakalandı. Eylem hazırlığındayken yakalanan teröristin, arananlar listesinde 'yeşil' kategoride yer aldığı öğrenildi.
Alınan bilgiye göre, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekipleri, bu sabaha karşı İstanbul'da sansasyonel eylem hazırlığında olduğu tespit edilen DHKP-C'nin hücre evine operasyon düzenledi. Şişli'de bir adrese yapılan baskında örgütten kanlı saldırı talimatı alan N.Y. adlı hücre üyesi yakalanarak gözaltına alındı. Çok sayıda örgütsel dokumanın da ele geçirildiği operasyonda yakalanan DHKP-C üyesi N.Y.'nin, İçişleri Bakanlığınca güncellenen arananlar listesinde 'yeşil' kategoride yer aldığı belirtildi.
Yakalanan hücre üyesi İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesine götürüldü.

YORUMLAR


Filipinler Devlet Başkanı: Çin ile Savaşa Gücümüz Yetmez Halkbank Genel Müdürü, Dolardaki Hareketliliği Üç Nedene Bağladı

Son Dakika! Hükümet Sözcüsü Bozdağ: Dolarla, Seçim Sonucunun Değişeceğini Düşünüyorlar