İstanbul'da trafik yoğunluğu yaşanıyor - Son Dakika

İstanbul'da trafik yoğunluğu yaşanıyor

15.04.2022 18:17

İstanbul'da akşam saatlerinde trafik yoğunluğu yaşanıyor.

İstanbul'da akşam saatlerinde trafik yoğunluğu yaşanıyor.

Kentte D-100 kara yolu ve TEM otoyolunun bazı noktalarında trafik yavaş seyrediyor.

Anadolu Yakası D-100 kara yolu Uzunçayır-Bostancı arasında trafik iki yönde de ağır ilerliyor. TEM otoyolunda Ataşehir'de başlayan trafik yoğunluğu Samandıra mevkisine kadar devam ediyor.

Şile otoyolunda ise Üsküdar-Çekmeköy arasında iki yönde yer yer trafiğin yoğunlaştığı gözleniyor.

TEM bağlantı yolları ile sahil yollarında da yine yer yer yoğunluk görülüyor. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Anadolu'dan Avrupa'ya geçiş yönünde trafik yoğunluğu Altunizade'den başlıyor.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde Anadolu Yakası'na girişte başlayan trafik yoğunluğu Ataşehir'e kadar devam ediyor.

Avrupa Yakası

D-100 kara yolu Ankara istikameti Zeytinburnu mevkisinde başlayan trafik yoğunluğu, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü girişine kadar sürüyor.

TEM otoyolunda Kağıthane mevkisinde başlayan yoğunluk ise Fatih Sultan Mehmet Köprüsü boyunca sürüyor.

Beyoğlu Galata Köprüsü sonrası başlayan ve sahil şeridi boyunca devam eden trafik yoğunluğu Sarıyer mevkisinde normale dönüyor.

TEM'de Edirne istikametinde Bağcılar- Bahçeşehir mevkisi arasında trafikte aksamalar yaşanıyor.

D-100 kara yolu Edirne istikametinde Topkapı mevkisinden başlayan trafik bazı noktalarda durma noktasına geldi. Trafik yoğunluğu Küçükçekmece girişine kadar devam ediyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Cep Trafik uygulamasına göre, kentte saat 18.00 itibarıyla trafik yoğunluğu yüzde 67 olarak ölçüldü.

YORUMLAR
500
Nebati, TÜİK'in sanayi üretim endeksi sonuçlarını değerlendirdi: Türkiye Ekonomi Modelimiz meyvelerini bugün olduğu gibi yarın da vermeye devam edecek Nebati, TÜİK'in sanayi üretim endeksi sonuçlarını değerlendirdi: Türkiye Ekonomi Modelimiz meyvelerini bugün olduğu gibi yarın da vermeye devam edecek Türkiye'nin konuştuğu Cem Muhammet'ten sevindiren haber! Sağlıklı bir şekilde kilo alıyor Türkiye'nin konuştuğu Cem Muhammet'ten sevindiren haber! Sağlıklı bir şekilde kilo alıyor Avrupa'da Yılın Futbolcusu ödülünde adaylar Benzema, Courtois, De Bruyne! Kazanan isim İstanbul'da belli olacak Avrupa'da Yılın Futbolcusu ödülünde adaylar Benzema, Courtois, De Bruyne! Kazanan isim İstanbul'da belli olacak
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İstanbul'da trafik yoğunluğu yaşanıyor - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement