Son Dakika Haberleri: İstanbul'da Sabaha Karşı Uyuşturucu Operasyonu! Şüpheliler Gözaltına Alındı

İstanbul'da Sabaha Karşı Uyuşturucu Operasyonu! Şüpheliler Gözaltına Alındı

2 ay önce

İstanbul'da sabaha karşı konvoylar halinde yola çıkan polis, çok sayıda adrese narkotik operasyonu düzenledi. Baskın yapılan evlerdeki şüpheliler gözaltına alındı.

 İstanbul Emniyet Müdürlüğü ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyona Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ve Özel Harekat Şube Müdürlüğünün yanı sıra çok sayıda sivil ekip destek verdi.

KONVOY HALİNDE YOLA ÇIKTILAR

Vatan Caddesinde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğünde toplanan ekipler, saat 02.00 sıralarında konvoylar halinde operasyon yapılacak adreslere doğru yola çıktı. Düzenlenen operasyon kapsamımda Katip Kasım Mahallesi, Langa Karakolu Sokak üzerinde bulunan bir apartmana Özel Harekat TİM'leriyle girildi.

GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINDI

Adreslerde ve sokaklarda şüpheli araç, şahıs üzerine arama yapıldı. Aramalar sırasında Özel Harekat TİM'leri ise çevrede geniş güvenlik önlemi aldığı görüldü.

ŞÜPHELİ ŞAHISLAR GÖZALTINA ALINDI

İstanbul genelinde düzenlenen operasyonda şüpheli şahısların gözaltına alındığı öğrenilirken bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi


YORUMLAR


Süpermarkette Cinsel İlişki Skandalının Kahramanı Konuştu: Bu Delilikti, Ülkeyi Terk Etmek İstiyorum Trump'ın Çin Ziyaretinde Nükleer Çanta Krizi! Korumalar Birbirine Girdi

Son Dakika! Hükümetten Suriye Rejimi'nin Afrin'e Girme Kararına İlk Tepki: Bizi Kimse Durduramaz!