İstanbul'da vapur seferleri normale döndü - Son Dakika

İstanbul'da vapur seferleri normale döndü

18.11.2019 14:36
İstanbul'da vapur seferleri normale döndü, System.String[]

İstanbul'da etkili olan sis nedeniyle iptal edilen vapur seferleri normale döndü.

İstanbul'da etkili olan sis nedeniyle iptal edilen vapur seferleri normale döndü.

Şehir Hatları AŞ'den yapılan açıklamada, "Değerli yolcularımız, yoğun sis nedeniyle yapılamayan seferlerimiz normale dönmüştür. Anlayışınız için teşekkür ederiz." denildi.

İstanbul Boğazı'nda sabah etkili sis nedeniyle Eminönü- Üsküdar, Üsküdar- Eyüp, İstinye-Çubuklu Arabalı, Boğazdan Geliş/Boğaza Gidiş, Anadolukavağı-Üsküdar, Rumelikavağı-Eminönü, Sarıyer-Rumelikavağı-Anadolukavağı, Küçüksu-Beşiktaş- Kabataş, Çengelköy-İstinye, Küçüksu-İstinye ve Üsküdar- Ortaköy vapur seferleri iptal edilmişti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İstanbul'da vapur seferleri normale döndü - Son Dakika


Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın