İstanbul'da yağışın etkisiyle trafik yoğunluğu arttı - Son Dakika

İstanbul'da yağışın etkisiyle trafik yoğunluğu arttı

14.12.2021 17:47
İstanbul'da yağışın etkisiyle trafik yoğunluğu arttı

İstanbul'da yağışın da etkisiyle trafik yoğunluğunda artış gözleniyor.

İstanbul'da yağışın da etkisiyle trafik yoğunluğunda artış gözleniyor.

Kent genelinde sabah saatlerinde başlayan yağış, aralıklı olarak devam ediyor. Yağış nedeniyle vatandaşlar ve sürücüler zor anlar yaşıyor.

D-100 kara yolu, TEM Otoyolu ile bağlantı yolları, ana arterler ve caddelerde trafik yoğunluğu oluştu.

D-100 Haramidere mevkisi Avcılar istikameti yan yolda araçlar yavaş ilerlerken, Esenyurt ve Beylikdüzü'nde trafik zaman zaman durma noktasına geliyor.

D-100 Ankara istikametinde Bahçelievler'den başlayan trafik, Edirnekapı, Okmeydanı, Mecidiyeköy'de devam ederek, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne kadar sürüyor.

Yolun Edirne istikametinde ise trafiğin 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden başlayarak, Beylikdüzü'ne kadar akıcı seyrettiği, bazı yerlerde ise durma noktasında olduğu gözlendi.

TEM Otoyolu'nda da Gaziosmanpaşa Seyrantepe mevkisi, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Bağcılar Esenyurt arasında trafik ağır ilerlerken, Eminönü'nden Ortaköy'e kadar olan sahil yolunda da yoğunluk oluştu.

Kentin Anadolu Yakası'nda ise TEM Otoyolu'nda Kavacık Ataşehir arasında, D-100'de ise Kadıköy Maltepe arasında trafik çift taraflı yavaş ilerliyor.

Anadolu-Avrupa yönünde trafik yoğunluğunun TEM Ümraniye sapağına kadar uzandığı görüldü.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde çift yönlü trafik yoğunluğu gözlenirken, TEM Otoyolu'nda ise Ataşehir istikametinde trafik yoğunluğu yaşanıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Trafik Yoğunluk Haritası'na göre saat 17.40 itibarıyla kentteki trafik yoğunluğu yüzde 82 olarak ölçüldü.

YORUMLAR
500
Güngören'de yabancı uyruklu müşteriyi tercih eden taksici ile UKOME çalışanı tartıştı Güngören'de yabancı uyruklu müşteriyi tercih eden taksici ile UKOME çalışanı tartıştı Gamze Özçelik-Uğur Pektaş'ın Sır Gibi Sakladığı Oğlu Ortaya Çıktı! Gamze Özçelik-Uğur Pektaş'ın Sır Gibi Sakladığı Oğlu Ortaya Çıktı! Kartal'da seyir halindeki takside çıkan yangın söndürüldü Kartal'da seyir halindeki takside çıkan yangın söndürüldü
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İstanbul'da yağışın etkisiyle trafik yoğunluğu arttı - Son Dakika


Advertisement