Son Dakika Haberleri: İstanbul'da Yangınlar

İstanbul'da Yangınlar

8 yıl önce

Fatih ve Kadıköy'de çıkan yangınlarda bir kişi yaralandı.

İstanbul'da Yangınlar, System.String[]

Fatih ve Kadıköy'de çıkan yangınlarda bir kişi yaralandı.


Karagümrük Kabakulak Çıkmazı üzerindeki bir dairede oturan Ömer ve Kudret Dağ çifti, henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine Ömer Dağ, evden ayrıldıktan bir süre sonra da eşi Kudret Dağ'ı telefonla arayarak evi yakacağını söyledi.


Kudret Dağ'ın 2 çocuğunu alarak evden ayrılmasından bir süre sonra evde yangın çıktı. Yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü.


Yangını çıkardığı öne sürülen Ömer Dağ'ın arandığı bildirildi.


Bu arada, Kadıköy, Fikirtepe Mahallesi Bülbül Sokak'taki bir binanın 3. katında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangın sırasında evde yalnız olduğu öğrenilen fiziksel engelli Cüneyt Akbaş, oksijen tüpü takarak içeri giren itfaiye ekiplerince kurtarıldı. Vücudunda yanık yaraları olduğu bildirilen Akbaş, Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.


Yangın, diğer katlara sıçramadan itfaiye ekiplerince söndürüldü.


- İSTANBUL

Haber Yayın Tarihi: 01.01.2012 10:20 Kaynak: AAMilyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! Enerji Kimlik Belgesi almak artık zorunlu
Devlet hastanesinin acilinde doktor ve hemşirelerden köpük partisi Cinsel içerikli paylaşımlar yapan Ömür Gedik, tepkilerin odağı oldu