İstanbul'da yılbaşı öncesi alkol denetimi yapıldı - Son Dakika

İstanbul'da yılbaşı öncesi alkol denetimi yapıldı

30.12.2022 23:20

İstanbul'da yılbaşı öncesi alkol denetimi yapıldı İstanbul'da yılbaşı öncesi alkol satan işletmelere yönelik denetimler devam ediyor.

İstanbul'da yılbaşı öncesi alkol denetimi yapıldı

İSTANBUL - İstanbul'da yılbaşı öncesi alkol satan işletmelere yönelik denetimler devam ediyor.

Yılbaşı Tedbirleri çerçevesinde, Şişli Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Tarım Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde bulunan işletmelere yönelik hijyen ve TAPDK denetimi yaptı. Denetimlerde, işletme ruhsatları, satışı yapılan ürünlerin bandrolleri ve iş yerinin hijyen kurallarına uyup uymadıkları kontrol edildi. Şişli Bomonti'de yapılan denetimlerde, Tarım İlçe Müdürlüğü'ne bağlı ekipler satışı yapılan ürünleri ve işletmelerin çalışma ruhsatlarını didik didik inceledi.

Denetimlerin yılbaşı gecesi de devam edeceği öğrenildi.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Kılıçdaroğlu'na Seslenen Depremzede Çocuk: 'Ders Çalışmamız İçin Bir Şeyler Getirebilecek Misiniz' Kılıçdaroğlu'na Seslenen Depremzede Çocuk: 'Ders Çalışmamız İçin Bir Şeyler Getirebilecek Misiniz' 'Finlandiya'nın NATO'ya katılımına ilişkin teklif yarın TBMM Dışişleri Komisyonunda görüşülecek' başlıklı haberimizin başlığı ile birinci ve ikinci... 'Finlandiya'nın NATO'ya katılımına ilişkin teklif yarın TBMM Dışişleri Komisyonunda görüşülecek' başlıklı haberimizin başlığı ile birinci ve ikinci... AK Parti'nin İstanbul'daki Seçim Koordinasyon Merkezi yönetimleri belirlendi AK Parti'nin İstanbul'daki Seçim Koordinasyon Merkezi yönetimleri belirlendi

Son Dakika 3. Sayfa İstanbul'da yılbaşı öncesi alkol denetimi yapıldı - Son Dakika


Advertisement