İstanbul'da yoğun sis etkili oluyor - Son Dakika

İstanbul'da yoğun sis etkili oluyor

18.11.2019 09:55

İstanbul'da yoğun sis etkili oluyor Haliç'te yoğun sis -15 Temmuz Şehitler Köprüsü adeta görünmez olduİSTANBUL - İstanbul'da gece saatlerinde başlayan yoğun sis, sabahın erken saatlerinde etkisini sürdürüyor.

İstanbul'da yoğun sis etkili oluyor

Haliç'te yoğun sis

-15 Temmuz Şehitler Köprüsü adeta görünmez oldu

İSTANBUL - İstanbul'da gece saatlerinde başlayan yoğun sis, sabahın erken saatlerinde etkisini sürdürüyor. Haliç'te de etkili olan yoğun sis nedeniyle E-5 karayolunda görüş mesafesi kısalırken, bazı sürücüler zor anlar yaşadı. Öte yandan sis nedeni ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü adeta görünmez oldu.

İstanbul'da gece saatlerinde başlayan sis sabahın erken saatlerinde etkisini sürdürüyor. Sis, yüksek kesimlerde etkisini gösterirken E5 Karayolunda da etkili oldu. Haliç'te de etkili olan yoğun sis nedeniyle görüş mesafesi kısaldı, bu nedenle sürücüler zor anlar yaşadı. Kent genelinde etkili olan Sis'in gün içerisinde de etkisini sürdürmesi bekleniyor. Diğer taraftan siz özellikle İstanbul Boğazı'nda da etkili oldu. Yoğun sis akışı nedeni ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Ortaköy sahilinden adeta görünmez oldu. O anları kaçırmak istemeyen fotoğrafçılar ise sabah erken saatlerde sahile gelerek, muhteşem manzarayı fotoğraf karelerine yansıttı.

İstanbul'da yoğun sis etkili oluyor
İstanbul'da yoğun sis etkili oluyor
İstanbul'da yoğun sis etkili oluyor
İstanbul'da yoğun sis etkili oluyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Genel İstanbul'da yoğun sis etkili oluyor - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Araç sahiplerine müjde! Benzine indirim geldi ABD'nin vize işlemlerini askıya alması, Erdoğan'ın S-400 açıklamasının hemen ardından gelmesi dikkat çekti Son Dakika! ABD, Türkiye'deki vize işlemlerini terör gerekçesiyle askıya aldı Neslihan Atagül, arasının açık olduğu Burak Özçivit'le ilgili soruya ateş püskürdü G.Saray Falcao'yu satarsa, bonservisinin yüzde 60'ı Monaco'ya verilecek Son Dakika! Büyükçekmece'de düşen eğitim uçağını kullanan pilotaj öğrencisi hayatını kaybetti Eski eşini öldürdüğünü soğukkanlılıkla anlattı: Erkeklerin numaralarını kadın ismiyle kaydetmiş İstanbul'daki toplantıya çağrılmayan İmamoğlu suskunluğunu bozdu: Büyük nezaketsizlik