İstanbul'daki deprem sonrası vatandaşlar kendini sokağa attı - Son Dakika

İstanbul'daki deprem sonrası vatandaşlar kendini sokağa attı

19.06.2021 15:22

İstanbul'da meydana gelen ve merkez üssü Kartal olan 3.9'luk deprem sonrası birçok kişi paniğe kapılıp kendini dışarı attı.

İstanbul genelinde hissedilen bir deprem meydana geldi. AFAD'dan yapılan açıklamaya göre merkez üssü Kartal olan 3.9 büyüklüğündeki deprem, İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasındaki birçok ilçede hissedildi.

VATANDAŞLAR KENDİNİ SOKAĞA ATTI

Kısa süreli ve orta şiddetli gerçekleşen depremin ardından İstanbullular sokaklara döküldü. Vatandaşlar depremin etkisiyle bir süre panik yaşadı. Sokağa çıkan vatandaşlar yaşadıkları korkuyu, "Alttan geldi ama kısa sürdü. Panik yaşadık dışarı çıktık'' sözleriyle aktardı.

İstanbul'daki deprem sonrası vatandaşlar kendini sokağa attı
Deprem sonrası vatandaşlar sokağa döküldü

''HERHANGİ BİR OLUMSUZLUK YOK''

Öte yandan İstanbul Valisi Ali Yerlikaya deprem sonrası herhangi bir olumsuzluğun yaşanmadığını belirtti. Vali Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "AFAD Başkanlığından alınan bilgilere göre, bugün saat 15.07'de Kartal ilçemiz Yakacık Çarşı Mahallesi civarında 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmiştir. Güvenlik ve zabıta birimlerimize intikal eden herhangi bir olumsuzluk bulunmamaktadır" ifadelerini kullandı.

İstanbul'daki deprem sonrası vatandaşlar kendini sokağa attı

DEPREM ANINDA YÜKSEK BİR SES DUYULDU

Öte yandan sosyal medya üzerinden depremli ilgili paylaşım yapan kullanıcılar, sarsıntıyla birlikte yüksek bir sesin duyulduğunu belirtti.

Deprem sonrası yaşanan panik anlarından kareler;

İstanbul'daki deprem sonrası vatandaşlar kendini sokağa attı

İstanbul'daki deprem sonrası vatandaşlar kendini sokağa attı
Son Dakika: İstanbul'da 3.9'luk deprem! Merkez üssü Kartal

Son Dakika Güncel İstanbul'daki deprem sonrası vatandaşlar kendini sokağa attı - Son Dakika


YORUMLAR (1)
500

Son Dakika

Isparta'daki yangına Dağ Komando Okulu Komutanlığı müdahale edecek 00:55 Isparta'daki yangına Dağ Komando Okulu Komutanlığı müdahale edecek Oyuncu Alperen Duymaz kendisine yazılan 23:50 Oyuncu Alperen Duymaz kendisine yazılan "vatan haini" yorumuna sessiz kalamadı 15 Temmuz'da gözünü kaybeden gazi Fatih Orhan 3 kişinin bıçaklı saldırısında can verdi 22:53 15 Temmuz'da gözünü kaybeden gazi Fatih Orhan 3 kişinin bıçaklı saldırısında can verdi
Son Dakika: Bakan Soylu'dan 21:38 Son Dakika: Bakan Soylu'dan "bomba ile yangın çıkarıldı" iddiasına yanıt: Tamamen provokasyon Tanju Özcan gündemden düşmüyor! 20:37 Tanju Özcan gündemden düşmüyor! "Cumhurbaşkanı gibi mi yapayım" diyerek AK Partili meclis üyelerine çay fırlattı İzleyen dondu kaldı! Güzel sporcu Pamela, tarihin en kötü atlayışlarından birini yaptı 18:44 İzleyen dondu kaldı! Güzel sporcu Pamela, tarihin en kötü atlayışlarından birini yaptı
Orman görevlileriyle tartışarak gözaltına alınan Yusuf Güney'den ilk açıklama: 10 kişi sopalarla saldırdı, savunmak için silahımı aldım 15:56 Orman görevlileriyle tartışarak gözaltına alınan Yusuf Güney'den ilk açıklama: 10 kişi sopalarla saldırdı, savunmak için silahımı aldım 3 gündür kayıp olan Pınar erkek arkadaşının yanında bulundu 15:30 3 gündür kayıp olan Pınar erkek arkadaşının yanında bulundu
Advertisement