İstanbul'daki Lodos - Son Dakika

İstanbul'daki Lodos

11.01.2013 11:12
İstanbul'daki Lodos

İGDAŞ, İstanbul genelinde etkili olan lodos nedeniyle vatandaşları karbonmonoksit zehirlenmelerine karşı uyardı.

İGDAŞ, İstanbul genelinde etkili olan lodos nedeniyle vatandaşları karbonmonoksit zehirlenmelerine karşı uyardı.

İGDAŞ'tan yapılan açıklamada, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, kent genelinde lodosun etkili olduğu belirtildi.

Rüzgarın etkisi ile oluşabilecek karbonmonoksit zehirlenmelerine karşı bacalı doğalgaz cihazı kullanıcılarının dikkatli olması istenen açıklamada, bacaların sızdırmazlığı ve çekişinin kontrol edilmesinin önemine işaret edildi.

Açıklamada, "Ayrıca vatandaşlarımızın cihazın bulunduğu mekanda yatmamaları da önem arz etmektedir. Cihazların bulunduğu mekandaki hava alışverişini sağlayan menfezlerin de kesinlikle kapatılmaması gerekmektedir" denildi.

Muhabir: Sefa Mutlu

Yayıncı: Sibel Ertürk Kurtoğlu - İSTANBUL

Kaynak: AA
İmamoğlu: 6'lı masada ortaya konulan o güçlü iradeyi daha da büyütmek adına buradayım İmamoğlu: 6'lı masada ortaya konulan o güçlü iradeyi daha da büyütmek adına buradayım İstanbul'da 1.5 milyonluk vurgun yapan nakliyeci hırsızlar kamerada İstanbul'da 1.5 milyonluk vurgun yapan nakliyeci hırsızlar kamerada İstanbul'da 1.5 milyonluk vurgun yapan nakliyeci hırsızlar kamerada İstanbul'da 1.5 milyonluk vurgun yapan nakliyeci hırsızlar kamerada

Son Dakika Güncel İstanbul'daki Lodos - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement