İstanbul'dan Ahlat'a Yardım Eli - Son Dakika

İstanbul'dan Ahlat'a Yardım Eli

13.02.2015 16:55
İstanbul'dan Ahlat'a Yardım Eli, System.String[]

İstanbul Pendik'teki Orhan Sinan Hamzaoğlu Ortaokulu öğrencileri, topladıkları giyim ve kırtasiye malzemelerini, Ahlat ilçesindeki öğrencilere gönderdi.

İstanbul Pendik'teki Orhan Sinan Hamzaoğlu Ortaokulu öğrencileri, topladıkları giyim ve kırtasiye malzemelerini, Ahlat ilçesindeki öğrencilere gönderdi.

Malzemeleri Ahlat'ın Kırklar Mahallesindeki Alpaslan ve Fatih ilkokulu ile ortaokulundaki öğrencilere dağıtan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutluk Özden, doğu ve batıdaki öğrenciler arasında oluşan gönül köprüsünün çok anlamlı ve mutluluk verici olduğunu söyledi.

Özden, "İstanbul Pendik'te eğitimini sürdüren öğrenciler, Ahlat'taki akranlarını düşünüp giyim ve kırtasiye malzemesi gönderdi. Bu duyarlı ve örnek davranışları için kendilerini kutluyorum. Bu tür organizasyonlar ve gönül birliktelikleri, eğitim öğretime olumlu katkı sağlıyor" dedi.

Malzeme dağıtımına Milli Eğitim Şube Müdürü Sadrettin Peker, Alpaslan İlköğretim Okulu Müdürü Ünal Gürbüz ve Fatih İlköğretim Okulu Müdürü Şirin Gülsar katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İstanbul'dan Ahlat'a Yardım Eli - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Son Dakika! Sağlık Bakanlığı, Prof. Dr. Zafer Kurugöl'ün bebeklere korona aşısı yapıldığına dair iddialar sonrası soruşturma başlattı 15:08 Son Dakika! Sağlık Bakanlığı, Prof. Dr. Zafer Kurugöl'ün bebeklere korona aşısı yapıldığına dair iddialar sonrası soruşturma başlattı Beşiktaş Kulübü, Serdar Ortaç için savcılığa suç duyurusunda bulunacak 15:04 Beşiktaş Kulübü, Serdar Ortaç için savcılığa suç duyurusunda bulunacak Dengesini kaybederek 5. kattan aşağı düşen genç, babası tarafından tespit edildi 14:51 Dengesini kaybederek 5. kattan aşağı düşen genç, babası tarafından tespit edildi
Adana Demirspor'u coşturmak isterken sınırı aştı! Serdar Ortaç, şarkıyı yarıda bırakıp Beşiktaş'a küfretti 14:38 Adana Demirspor'u coşturmak isterken sınırı aştı! Serdar Ortaç, şarkıyı yarıda bırakıp Beşiktaş'a küfretti Son Dakika! Merkez Bankası'nın faiz indirimiyle beraber altın ve dolar hızlı yükseldi 14:27 Son Dakika! Merkez Bankası'nın faiz indirimiyle beraber altın ve dolar hızlı yükseldi Putin'den sonra bir skandal açıklama da Esed rejiminden: Türkiye'nin Suriye'deki varlığı bir 'işgal eylemi' 14:13 Putin'den sonra bir skandal açıklama da Esed rejiminden: Türkiye'nin Suriye'deki varlığı bir 'işgal eylemi'
Şaşırtıcı gelişme! İflası konuşulan Çinli Evergrande'nin hisseleri, yönetimin aldığı yeni kararla yüzde 30 değer kazandı 13:46 Şaşırtıcı gelişme! İflası konuşulan Çinli Evergrande'nin hisseleri, yönetimin aldığı yeni kararla yüzde 30 değer kazandı Evlilik hazırlığı yapan galerici, doktor sevgilisi tarafından tuzağa düşürüldü! Silah zoruyla taciz edip 260 bin liralık senet imzalattılar 12:59 Evlilik hazırlığı yapan galerici, doktor sevgilisi tarafından tuzağa düşürüldü! Silah zoruyla taciz edip 260 bin liralık senet imzalattılar
Advertisement