Son Dakika Haberleri: İstanbul Demirören Ailesine Taziye Ziyaretleri Sürüyor

İstanbul Demirören Ailesine Taziye Ziyaretleri Sürüyor

2 yıl önce

Haber: Gülseli KENARLI- Kamera: Güven USTA / İstanbul DHADemirören Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören'in vefatı nedeniyle Demirören Ailesi'ne taziye ziyaretleri sürüyor.

İstanbul Demirören Ailesine Taziye Ziyaretleri Sürüyor, System.String[]
Haber: Gülseli KENARLI- Kamera: Güven USTA/ İstanbul DHA

Demirören Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören'in vefatı nedeniyle Demirören Ailesi'ne taziye ziyaretleri sürüyor. Demirören ailesinin Kanlıca'da bulunan evine taziyeye gelenler arasında Demirören Medya Grubu İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, İstanbul İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, Koç Holding Yönetim Kurulu üyesi Semahat Arsel, Çiğdem Simavi, Posta Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Rıfat Ababay ve Fanatik Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necil Ülgen de yer aldı. Mustafa Çalışkan ziyaretinin ardından kısa bir açıklama yaparak, "Memlekete çok hizmeti olan özel bir insandı. Allah rahmet eylesin" dedi. Çalışkan'ı Revna Demirören ve Meltem Demirören Oktay uğurladı.
İstanbul Demirören Ailesine Taziye Ziyaretleri Sürüyor
Haber Yayın Tarihi: 09.06.2018 02:35 Kaynak: DHA30 yıl hapis daha alan dehşetin sanığı: Benimle arabasında cinsel ilişkiye girmek istedi Abdullah Gül'ün 15 Temmuz gecesi görüntüleri yeniden gündem oldu Genelevde çekilen fotoğraf davalık etti!