Son Dakika Son Dakika Son Dakika
İstanbul Güngörenspor Maçının Ardından - Son Dakika

İstanbul Güngörenspor Maçının Ardından

Trabzonspor TEKNİK DİREKTÖRÜ GÜNEŞ.

İstanbul Güngörenspor Maçının Ardından
11.01.2012 - 20:56,

Trabzonspor TEKNİK DİREKTÖRÜ GÜNEŞ: "TURU GEÇTİĞİMİZ İÇİN MUTLUYUZ"

İstanbul GÜNGÖRENSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ GÖKSU: "SONUÇTAN ÇOK OYUN BİZİM İÇİN ÖNEMLİYDİ"

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, turu geçtikleri için mutlu olduklarını söyledi.

Güneş, yedek oyuncuları görme şansı bulduklarını belirterek, "Bu sezon Ziraat Türkiye Kupası'ndaki ilk maçımızdı. Tur atlamak çok önemliydi. Sonuçta da tur atladığımız için mutluyuz. Diğer taraftan oyuncuları görme şansımız oldu. Elde sakatlığı olmayan performans olarak sahaya çıkmaya hazır olan oyuncuları oynatarak görme şansım oldu. Sadece Jebrin'i geç oyuna aldık. Hak ettiğimiz bir skordu. Rakipten yetenek ve güç olarak üstündük sonuçta bunun skora yansıması normal. İlk gole kadar gayet iyiydik. Golden sonra konsantrasyon düşüklüğümüz oldu. Sonunda kazandık. Mustafa'nın sakatlığı var ama umarım ciddi değildir" dedi.

"GLOWACKİ SamsunSPOR MAÇINA YETİŞEMEYEBİLİR"

Güneş, "İlerleyen dönemde stoper sıkıntısı yaşanır mı?" şeklindeki soruya ise, "Biz de eksiklik olmaz merak etmeyin. Adam çok bizde 31 oyuncumuz var" dedikten sonra açıklamalarını şöyle sürdürdü, "Glowacki sakatlığı büyük ihtimalle Samsunspor maçına yetişmeyecek. Aykut'un da ufak bir sakatlığı var. Yarın öteki gün düzelir diye düşünüyorum" dedi. Güneş, Adrian ile ilgili soruya ise, "Belki de oynatarak Adrian'a zarar veriyorum. Adrian bundan daha bir oyuncu ama şu anda yeterli bir üretim yapmıyor." Güneş, şans verdiği futbolcuların bazılarının ise beklediği kadar iyi oynamadığını söyledi.

GÖKSU: "SONUÇTAN ÇOK OYUN BİZİM İÇİN ÖNEMLİYDİ"

İstanbul Güngörenspor Teknik Direktörü Ömer Can Göksu, ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapmak istediklerini ve bu yüzden Trabzonspor maçının oyun anlamında önemli olduğunu belirterek, "Alacağımız sonuçtan çok oynayacağımız oyun önemliydi. Türkiye'nin en büyük dört takımından biriyle oynadık. Oyuncularımızın özgüven kazanması için daha iyi oldu. Trabzonspor beklediğimiz gibi bir oyun oynadı. Onlara karşı yapabileceklerimiz zaten sınırlıydı. İlk golden sonra rakip gol bulmakta zorlandı bizde iyi kapandık. Umarım bundan sonra iyi futbol oynamaya devam ederiz" dedi.

HAKAN: "GÜZEL FUTBOL İZLETMEK İSTEDİK"

Güngörensporlu futbolcu Hakan Albayrak ise Trabzonspor ile oynamak ve Ziraat Türkiye Kupası'nda bulunmanın kendileri için büyük bir şans olduğunu belirterek, "Trabzonspor'un gücü belli. Biz burada izleyenlere güzel futbol izletmek ve kendimizin zevk alacağı bir oyun sergilemek istemiştik. Bizim önceliğimiz Bank Asya ve umarım orada başarılı oluruz" dedi.

JEBRİN: "TAKIMA VE TARAFTARLARA KARŞI SORUMLULUĞUM VAR"

Bordo - mavili forma altında ilk maçlarına çıkan Sercan ve Jebrin de açıklamalarda bulundu. Jebrin, takıma karşı çok büyük bir görevinin olduğunu belirterek, "Bu akşam önemli bir maç yaşadım. Genç bir futbolcu olarak burada oynamak çok farklı bir şey. Takıma ve taraftarlara karşı sorumluluğum var. Bu akşam yaptığımdan çok daha fazlasını yapmak zorundayım. Önümüzdeki dönem çok daha fazla çalışıp bunları yerine getirmeliyim" diye konuştu.

SERCAN: "ZOR BİR MAÇTI KAZANDIĞIMIZ İÇİN MUTLUYUZ"

Sercan ise iyi bir maç çıkardığını vurgulayarak, "Bu maçın zor olacağını biliyorduk çünkü kupa maçları her zaman sürprize açık maçlar oluyor. Çok ciddi hazırlandık. Hedefimiz turu atlamaktı bunu da başardığımız için mutluyuz. Zor bir maçtı. Rakibimiz de iyi mücadele etti. Tek maçlarda elenmemektir önemli olan bizde bunu başardığımız için mutluyuz" dedi.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İstanbul Güngörenspor Maçının Ardından - Son Dakika


Advertisement