Son Dakika Haberleri: İstanbul Havalimanı'nda Atatürk'ü Anma Töreni Havadan Görüntülendi

İstanbul Havalimanı'nda Atatürk'ü Anma Töreni Havadan Görüntülendi

3 ay önce

İstanbul Havalimanı'nda Atatürk'ü anma töreni havadan görüntülendiİSTANBUL - Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 80'inci ölüm yıl dönümünde İstanbul Havalimanı'nda anma töreni düzenlendi.

İstanbul Havalimanı'nda Atatürk'ü anma töreni havadan görüntülendi

İSTANBUL - Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 80'inci ölüm yıl dönümünde İstanbul Havalimanı'nda anma töreni düzenlendi. Saatler 09.05'i gösterdiğinde havalimanı personelleri ve yolcular 2 dakika süreyle saygı duruşunda bulundu.
Cumhuriyetin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 80'inci yıl dönümünde tüm yurt genelinde olduğu gibi İstanbul Havalimanı'nda da anıldı. Havalimanında görevli işçiler ve personeller, saat 09.05'i gösterdiğinde Dış Hatlar Terminali'nin bulunduğu alanda toplanarak saygı duruşunda bulundu. Törene İGA CEO'su Kadri Samsunlu da katıldı. Saygı duruşu öncesi havalimanında bulunan yerli ve yabancı yolcular için Türkçe ve İngilizce anonslar da yapıldı. 2 dakikalık saygı duruşunun ardından ise İstiklal Marşı okundu.Keles'te Nereyi Kazsan Maden Suyu Fışkırıyor Sedat Peker, Ne İş Yaptığını ve Aylık Gelirini Açıkladı

Turkcell'in Geliştirdiği Yerli Arama Motoru Yaani, Yapılan Bazı Aramalarda Büyük Bir Skandala İmza Attı