İSTANBUL-İSTANBUL'DA TRAFİK YOĞUNLUĞU YÜZDE 90'A ULAŞTI - Son Dakika

İSTANBUL-İSTANBUL'DA TRAFİK YOĞUNLUĞU YÜZDE 90'A ULAŞTI

01.12.2022 19:43

İSTANBUL'da, akşam saatlerinde etkisini gösteren yağmur ve mesai saatinin bitimiyle sürücülerin yola çıkması trafikte yoğunluk oluşturdu.

İSTANBUL'da, akşam saatlerinde etkisini gösteren yağmur ve mesai saatinin bitimiyle sürücülerin yola çıkması trafikte yoğunluk oluşturdu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Trafik Yoğunluğu haritası verilerine göre, saat 18.28 itibarıyla yoğunluk yüzde 90 olarak ölçüldü.

İstanbul'da, mesai saatinin bitimiyle birlikte sürücüler yola çıkarken, akşam saatlerinde yağmurun da etkisini göstermesiyle birlikte trafikte yoğunluk oluştu. İBB Trafik Yoğunluğu Haritası verilerine göre, 18.20 itibarıyla yoğunluk yüzde 89'a kadar ulaştı. Aynı veriye göre, Avrupa Yakası'ndaki yüzde 85 olarak ölçülen yoğunluk, Anadolu Yakası'nda yüzde 90 oldu. Bazı bölgelerde trafik akışı durma noktasına geldi.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Usturmaçalara çarpan kruvaziyer, tamir için İstanbul'a götürülüyor Usturmaçalara çarpan kruvaziyer, tamir için İstanbul'a götürülüyor İstanbul'da FETÖ'ye yönelik operasyonda 10 zanlı yakalandı İstanbul'da FETÖ'ye yönelik operasyonda 10 zanlı yakalandı İstanbul Boğazı'nda yoğun sis: Gemi trafiği sis nedeniyle askıya alındı İstanbul Boğazı'nda yoğun sis: Gemi trafiği sis nedeniyle askıya alındı

Son Dakika Güncel İSTANBUL-İSTANBUL'DA TRAFİK YOĞUNLUĞU YÜZDE 90'A ULAŞTI - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement