Son Dakika Haberleri: Vatandaşlar, TÜYAP'a Akın Etti! Üst Geçit Yetmedi, Polis Yolu Kesti

Vatandaşlar, TÜYAP'a Akın Etti! Üst Geçit Yetmedi, Polis Yolu Kesti

5 ay önce

TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezinde düzenlenen 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı'nda hafta sonu yoğunluğu yaşandı. Fuara giden üst geçitte yoğunluk yaşanınca polis, D-100'ü trafiğe kapatıp vatandaşların yolun karşısına geçmesini sağladı.

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım AŞ tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliğiyle düzenlenen 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı'nda hafta sonu yoğunluğu yaşandı.

ZİYARETÇİLER, KALABALIK NEDENİYLE YÜRÜMEKTE ZORLUK YAŞADI

Anadolu Ajansı'nın (AA) global iletişim ortağı olduğu, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi- Büyükçekmece'de gerçekleştirilen fuar kapsamında bugün de birçok etkinlik ve imza günleri düzenlendi.

Fuarın kapanışına bir gün kala ünlü yazarlar, kitapseverlerle bir araya gelirken, çoğunluğunu öğrencilerin ve gençlerin oluşturduğu ziyaretçiler, zaman zaman kalabalık nedeniyle yürümekte güçlük çekti.

D-100 KARAYOLUNDA UZUN ARAÇ KUYRUKLARI OLUŞTU

Ayrıca, yurt içi ve yurt dışından 800 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katıldığı fuarın önünde ve D-100 kara yolunda uzun araç kuyrukları oluştu, fuar alanına metrobüsün yanı sıra diğer toplu taşıma araçlarıyla gelenler de hem D-100 kara yolu üzerinde hem de fuar girişinde yoğunluğa yol açtı.

Panel, söyleşi, şiir dinletisi ve çocuk atölyelerinden oluşan 300 kültür etkinliğinin yer aldığı 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı yarın sona erecek.
Cani Koca, Eşiyle Birlikte Yemek Yerken Gördüğü Adama Ekmek Bıçağıyla Saldırdı Kılıçdaroğlu, Mitingde Bozkurt Yapan Vatandaşlara Seslendi: İşte O Milliyetçidir, Ülkücüdür Hollanda Saldırganının Eski Kız Arkadaşı Konuştu: O Bir Terörist Değil, Psikopat