İstanbul-kitap fuarı'nda rekor imza soner yalçın'ın - Son Dakika

İstanbul-kitap fuarı'nda rekor imza soner yalçın'ın

11.11.2019 15:52

Kitap Fuarı'nda rekor imza Soner Yalçın'ınİSTANBUL, (DHA)- 5 yıl aradan sonra İstanbul Kitap Fuarı'nda okurlarıyla buluşan Soner Yalçın, 6 saate yakın kitaplarını imzalayarak, TÜYAP Kitap Fuarı'nın bu seneki imza süresi rekorunu kırdı.

Kitap Fuarı'nda rekor imza Soner Yalçın'ın

İSTANBUL, (DHA)- 5 yıl aradan sonra İstanbul Kitap Fuarı'nda okurlarıyla buluşan Soner Yalçın, 6 saate yakın kitaplarını imzalayarak, TÜYAP Kitap Fuarı'nın bu seneki imza süresi rekorunu kırdı.

Yazdığı eserlerle kitapseverlerin beğenisi kazanan ünlü isimler, 38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı'nda düzenlenen imza etkinliklerinde, kitapseverlerle buluştu. Dün akşam sona eren ve 605 bin kitapseveri ağırlayan fuarda Gazeteci-Yazar Soner Yalçın yeni çıkan kitabı 'Kara Kutu' ile okurlarla buluştu. Kırmızı Kedi Yayınevi'nden çıkan yeni kitabı Kara Kutu ile modern tıbbın ve ABD'nin ilk milyarderi olan Rockefeller ailesinin planlarını deşifre eden Yalçın'a ilgi büyüktü. 5 yıl aradan sonra İstanbul Kitap Fuarı'nda okurlarıyla buluşan Yalçın, 6 saate yakın kitaplarını imzalayarak TÜYAP Kitap Fuarı'nın bu seneki imza süresi rekorunu kırdı. Daha önce İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün fuarda Kara Kutu'yu alırken, İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu ve usta basketbol yorumcusu Murat Murathanoğlu da Soner Yalçın'ın yeni kitabını satın aldı.

İstanbul-kitap fuarı'nda rekor imza soner yalçın'ın
İstanbul-kitap fuarı'nda rekor imza soner yalçın'ın
İstanbul-kitap fuarı'nda rekor imza soner yalçın'ın
İstanbul-kitap fuarı'nda rekor imza soner yalçın'ın

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İstanbul-kitap fuarı'nda rekor imza soner yalçın'ın - Son Dakika


Son Dakika

Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Polisin 'dur' ihtarına uymadı, 7'nci kez alkollü yakalandı! Ehliyetine 2046 yılına kadar el konuldu 2 kişinin yaralandığı kazada 4 milyonluk araç kullanılmaz hale geldi Fenerbahçe'nin Szalai transferi KKTC'yi karıştırdı! Siyasiler sosyal medyadan birbirine girdi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Bolu, eksi 21,8 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı Amerika'da gündem Trump ailesi! Şimdi de Ivanka'nın tuvalet zulmü olay oldu