İSTANBUL-KÜÇÜKÇEKMECE'DE SİTE İNŞAATINDA YANGIN ÇIKTI - Son Dakika

İSTANBUL-KÜÇÜKÇEKMECE'DE SİTE İNŞAATINDA YANGIN ÇIKTI

07.02.2023 16:13

KÜÇÜKÇEKMECE'de inşaat halindeki 15 katlı binanın zemininde, işçilerin ısınmak için yaktığı ateş inşaat malzemelerine sıçradı.

KÜÇÜKÇEKMECE'de inşaat halindeki 15 katlı binanın zemininde, işçilerin ısınmak için yaktığı ateş inşaat malzemelerine sıçradı. Rüzgar nedeniyle kısa sürede yayılan yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

Yangın saat 14.20 sıralarında Küçükçekmece Fatih Mahallesi Yalı Caddesi üzerinde bulunan 3 bloklu site inşaatında çıktı. İnşaat halindeki 15 katlı binanın zemin katında, iddiaya göre inşaat işçileri ısınmak için ateş yaktı. Şiddetli rüzgar nedeniyle yakılan ateş, inşaat malzemelerinin olduğu bölüme sıçradı. Alevler kısa sürede büyüdü. Binada çalışan işçiler kendi imkanlarıyla dışarı çıktı. İhbar üzerine olay yerine Küçükçekmece ve Bakırköy'den itfaiye ekipleri sevk edildi. Yangının kaynağına ulaşan ekipler, kısa sürede kontrol altına alarak söndürdü. Yangında çok sayıda inşaat malzemesi kullanılamaz hale geldi.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Binanın çatısı alev alev yandı Binanın çatısı alev alev yandı Baca yangını polisi ve itfaiyeyi alarma geçirdi Baca yangını polisi ve itfaiyeyi alarma geçirdi Baca yangını polisi ve itfaiyeyi alarma geçirdi Baca yangını polisi ve itfaiyeyi alarma geçirdi

Son Dakika Güncel İSTANBUL-KÜÇÜKÇEKMECE'DE SİTE İNŞAATINDA YANGIN ÇIKTI - Son Dakika


Advertisement