Son Dakika Haberleri: İstanbul Maratonu İçin Houston'dan Geldi!

İstanbul Maratonu İçin Houston'dan Geldi!

2 gün önce

Jaime Altamirano: "Bu benim 27'nci maratonum olacak""Bir kıtadan diğerine koşmak ilginç ve onun için buradayım""Hedefim 4 saatin altında koşmak" Enver ALAS / İSTANBUL - Meksikalı atlet Jaime Altamirano, yarın koşulacak Vodafone İstanbul Maratonu için ABD'nin Houston kentinden İstanbul'a geldi.

İstanbul Maratonu İçin Houston'dan Geldi!, System.String[]
Jaime Altamirano: "Bu benim 27'nci maratonum olacak"

"Bir kıtadan diğerine koşmak ilginç ve onun için buradayım"

"Hedefim 4 saatin altında koşmak"

 

Enver ALAS/ İSTANBUL - Meksikalı atlet Jaime Altamirano, yarın koşulacak Vodafone İstanbul Maratonu için ABD'nin Houston kentinden İstanbul'a geldi. Atatürk Havalimanı'nda Demirören Haber Ajansı'nın sorularını yanıtlayan Altamirano, İstanbul'a ilk kez geldiğini belirterek, "Yarın koşulacak İstanbul Maratonu için geldim. Profesyonel atlet değilim ancak bütün büyük maratonlara katılmaya çalışıyorum. Bu benim 27'nci maratonum olacak" dedi.

"BİR KITADAN DİĞERİNE KOŞMAK İLGİNÇ VE ONUN İÇİN BURADAYIM"

İstanbul Maratonu'nun çok iyi bir organizasyon olduğunu belirten Altamirano, "Bir kıtadan diğerine koşmak ilginç ve onun için buradayım. İstanbul Maratonu 'Gold' bir marathon ve dünya üzerinde bu standarda ulaşmış bir maraton yok. Bu nedenle çok iyi bir organizasyon. Hedefim 4 saatin altında koşmak. Profesyonel bir atlet olmadığım için daha hızlı koşamıyorum. Bir kıtadan bir kıtaya koşarken şehri görmek; özellikle yayalara açık olmayan sadece araçların geçebildiği bir köprüden geçmek bana ilginç geliyor. Koşmayan insanların da vereceği destek her şehirde farklı oluyor ve bunu merak ediyorum. Ayrıca çayını, yemeklerini, şehrin kokusunu tatmak istiyorum" ifadelerini kullandı.

Jaime Altamirano daha sonra yarışacağı göğüs numarası ile DHA kameralarına poz verdi.

YORUMLAR


Lüks Otomobile Tutunan Patenli Gençlerin Tehlikeli Yolculuğu Kamerada Kadın Turistin Çektiği Taciz Görüntüleri, Taksicinin Başını Yaktı

Cemal Kaşıkçı'nın Gazetesinde Dikkat Çeken Makale: Örtbas Operasyonu Var MHP'nin İstanbul Adayının Celal Adan Olacağı İddialarına Yalanlama Geldi