Son Dakika Haberleri: Osmanbey'de Bir Kişi Raylara Atlayarak İntihar Etti, Metro Seferleri Normale Döndü

Osmanbey'de Bir Kişi Raylara Atlayarak İntihar Etti, Metro Seferleri Normale Döndü

2 ay önce

İstanbul, Osmanbey metrosunda raylara atlayan kişinin hayatını kaybetmesi nedeniyle, M2 Osmanbey-Yenikapı hattında seferler geçici olarak iptal edildi. Metro İstanbul, yaptığı açıklamada seferlerin normale döndüğünü duyurdu.

İstanbul, Osmanbey metrosunda raylara atlayan kişinin hayatını kaybetmesi nedeniyle, M2 Osmanbey-Yenikapı hattında seferler iptal edildi. Metro İstanbul, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada seferlerin normale döndüğünü duyurdu.

BİLİNMEYEN NEDENLE RAYLARA DÜŞTÜ

Olay saat 07.15'te meydana geldi. 20'li yaşlardaki bir kişinin raylara atladığını görenler polise haber verdi.

HAYATINI KAYBETTİ

Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine sağlık ve çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı ilk belirlemede şahsın hayatını kaybettiği belirlendi.

SEFERLER DURDURULDU

M2 Osmanbey-Yenikapı hattında seferler geçici olarak durduruldu.

"GEÇİCİ BİR SÜRE İŞLETMEYE KAPATILMIŞTIR"

Konu ile ilgili Metro İstanbul tarafından yazılı bir açıklama yapıldı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Sayın Yolcularımız, M2 Yenikapı- Hacıosman Metro Hattında Osmanbey İstasyonu peron 2 geçici bir süre işletmeye kapatılmıştır. Osmanbey- Taksim arasında İETT Otobüsleri ile ring seferi yapılmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz".

SEFERLER NORMALE DÖNDÜ

Twitter hesabından seferlerin normale döndüğüne ilişkin duyuru yapan Metro İstanbul, "M2 Yenikapı-Hacıosman Hattımızda seferlerimiz saat 10:00 itibariyle normal olarak yapılmaktadır. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz. İyi yolculuklar. ifadelerini kullandı.


YORUMLAR


Candy Hoover Group'un Çinli Beyaz Eşya Üreticisine Satış Süreci Tamamlandı Usta Sanatçı Müşerref Akay, Katıldığı Programda Hangi Siyasi Partiyi Desteklediğini Açıkladı

Son Dakika! Galatasaray, Ozan Kabak'ı 12 Milyon Euroya Stuttgart'a Sattı