Silahlı saldırıya uğrayan MHP'li Erkan Hançer, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti - Son Dakika

Silahlı saldırıya uğrayan MHP'li Erkan Hançer, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti

01.10.2022 10:22

İstanbul Sancaktepe'de sokak ortasında silahlı saldırıya uğrayan MHP Kartal İlçe Başkan Yardımcısı Erkan Hançer, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

MHP Kartal İlçe Başkan Yardımcısı Erkan Hançer, geçtiğimiz salı sabah saatlerinde Sancaktepe'de meydana gelen olayda bir marketten çıktığı esnada silahlı saldırıya uğramış ve hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmıştı.

TEK EL ATEŞ ETMİŞ

Yaşanan silahlı saldırıya ilişkin güvenlik kamerası kamerası görüntülerinde, Erkan Hançer'in marketten çıkarak aracına doğru yöneldiği sırada market önünde bekleyen bir şahsın yanında taşıdığı silahı çıkartarak tek el ateş açtığı görülüyor.

Sokak ortasında silahlı saldırıya uğrayan MHP'li Erkan Hançer hayatını kaybetti

5 GÜN SONRA ACI HABERİ GELDİ

Merminin yakın mesafeden başına isabet etmesi sonucu durumu ağır olan Hançer, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Sokak ortasında silahlı saldırıya uğrayan MHP'li Erkan Hançer hayatını kaybetti
YORUMLAR
500
MHP ile kavga borsaya yansıdı! BİM'in hisseleri düşüşe geçti MHP ile kavga borsaya yansıdı! BİM'in hisseleri düşüşe geçti Son anketler açıklandı! İYİ Parti ve MHP'nin oylarında düşüş yaşandı Son anketler açıklandı! İYİ Parti ve MHP'nin oylarında düşüş yaşandı BİM'in tepe yöneticisine MHP'nin yanıtı çok sert oldu: Bundan böyle karşınızdayız BİM'in tepe yöneticisine MHP'nin yanıtı çok sert oldu: Bundan böyle karşınızdayız

Son Dakika 3. Sayfa Silahlı saldırıya uğrayan MHP'li Erkan Hançer, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti - Son Dakika


Advertisement