Son Dakika Haberleri: İstanbul- Sarıyer'de Tır'ın Çarptığı Ağacın Otobüs Durağına Devrilmesi Kamerada

İstanbul- Sarıyer'de Tır'ın Çarptığı Ağacın Otobüs Durağına Devrilmesi Kamerada

8 gün önce

O sırada otobüs durağında bekleyen 3 kişi ölümden döndü.

O sırada otobüs durağında bekleyen 3 kişi ölümden döndü.

Haber-Kamera Hakan KAYA-Hasan YILDIRIMİSTANBUL,(DHA)

Sarıyer Bahçeköy Caddesi'nde ilerleyen TIR, otobüs durağının hemen yanındaki ağaca çarptı. Çarpmanın etkisiyle ağaç otobüs durağının üzerine devrildi. O sırada otobüs durağında bekleyen 3 kişi ölümden döndü. Kaza anı ise bir iş yerinin güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Kaza Sarıyer Bahçeköy Caddesi'nde 14.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre Bahçeköy Caddesi'nden Sarıyer istikametine ilerleyen TIR, henüz bilinmeyen bir nedenle Çayırbaşı otobüs durağının yanındaki ağaca çarptı.

OTOBÜS DURAĞINDA BULUNANLAR ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Çarpmanın etkisiyle ağaç, o sırada 3 kişinin bulunduğu otobüs durağının üzerine devrildi. Kazada şans eseri ölen ya da yaralanan olmazken otobüs durağı adeta yerle bir oldu. Haber verilmesi üzerine kaza yerine itfaiye ve belediye ve polis ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri devrilen ağacı, elektrikli testereyle parçalara ayırarak kaza yerinden kaldırdı.

KAÇARKEN YERE DÜŞTÜM AĞAÇ ÜZERİME DÜŞTÜ

Kaza sırasında otobüs durağında bekleyen Nedim İreç Biz durakta 3 kişiydik otobüs bekiyorduk. Birden bir ses geldi biz hemen kaçtık. Bende kaçarken yere düştüm. Ağaç üzerime devrildi. Ucuz kurtulduk dedi.

KAZA ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Kaza anı bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde TIR'ın otobüs durağının yanındaki ağaca çarptığı ve ağacın da otobüs durağının üzerine devrildiği görülüyor
İstanbul- Sarıyer'de Tır'ın Çarptığı Ağacın Otobüs Durağına Devrilmesi Kamerada
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 04:11 Kaynak: DHAGalatasaray Kafilesi Üstü Açık Otobüsle Stada Geldi Suriyeli sığınmacının "Kafa Kesmek İstiyorum" Sözleri Büyük Tepki Çekti Son Dakika! İşsizlik Ödeneği ile Kısa Çalışma Ödeneği Ödemeleri 31 Mayıs'ta Yapılacak Diyarbakır'da Nesli Tükenmekte Olan Boynuzlu Baykuş Görüldü