Parçalanmasına ramak kala! Ölüm saçan başıboş köpekler genç kızın etrafını bir anda sardı - Son Dakika

Parçalanmasına ramak kala! Ölüm saçan başıboş köpekler genç kızın etrafını bir anda sardı

11.08.2022 10:39

İstanbul'un Sarıyer ilçesinde yolda yürüyen genç kız, etrafını başıboş köpeklerin sarması nedeniyle büyük korku yaşadı. Parçalanma tehlikesi yaşayan genç kız, yavaş ve sakince yürümesi sayesinde faciayı kıl payı atlattı.

Sarıyer'de kaydedilen görüntüler, izleyenlerin dahi korkmasına neden oldu. Yolda yürüyen genç kız, bir anda etrafını saran başıboş köpekler nedeniyle panik yaşadı.

SAKİNLİĞİNİ KORUMASI, FACİAYI ÖNLEDİ

Genç kızın tam köpekler üzerine geldiği sırada sakinliğini koruması ve kaçmadan yavaşça yürümesi, olası bir facianın da önüne geçmiş oldu. Ürküten dakikalar, çevredeki vatandaşlar tarafından kaydedildi.

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Oto tamircilerden kışlık araç bakımı konusunda uyarı Oto tamircilerden kışlık araç bakımı konusunda uyarı İçişleri Bakanı Soylu açıkladı: İstanbul'da 8 ilçede yeni yabancı kaydı yapılmayacak İçişleri Bakanı Soylu açıkladı: İstanbul'da 8 ilçede yeni yabancı kaydı yapılmayacak Fatih Erbakan: 'Masa da kasa da aynı kapıya çıkıyor' Fatih Erbakan: 'Masa da kasa da aynı kapıya çıkıyor'

Son Dakika Güncel Parçalanmasına ramak kala! Ölüm saçan başıboş köpekler genç kızın etrafını bir anda sardı - Son Dakika


Advertisement