Son Dakika Haberleri: İstanbul'da Kahvehaneye Silahlı Saldırı Düzenlendi! Korku Dolu Anlar Kamerada

İstanbul'da Kahvehaneye Silahlı Saldırı Düzenlendi! Korku Dolu Anlar Kamerada

3 ay önce

İstanbul Tuzla'da bir kahvehaneye düzenlenen saldırı sonrası 2 kişi yaralandı. Saldırı o sırada sokakta bulunan bir vatandaşın cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedildi.

İstanbul Tuzla'da bir kahvehaneye silahlı baskında 2 kişi yaralandı. Saldırganın silahıyla kurşun yağdırması o sırada sokakta bulunan bir kişinin cep telefonu kamerasına yansıdı.

ARACIN CAMINDAN ATEŞ ETMEYE DEVAM ETTİ

Olay dün akşam 22.00 sıralarında Tuzla Aydınlı Mahallesi Köyiçi'nde bulunan bir kahvehanede meydana geldi. Cihan T., beraberindeki 2 kişiyle daha önce aralarında husumet olan Fuat K.'in bulunduğu kahvehaneye geldi. Fuat K. ve Cihan T. burada kavga etmeye başladı. Ardından saldırgan yanındaki silahla Fuat K.'ye ve araya girmeye çalışan Halil E.'ye ateş etti. Kahvehaneden kaçan silahlı saldırgan ve yanındaki kişi geldikleri araca bindi. Cihan T. kaçarken de aracın camından silahını çıkararak ateş etmeye devam etti.

EKİPLER SALDIRGANLARI YAKALAMAK İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTI

Yaralılar olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Yaralıların yakınları hastaneye akın etti. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri kahvehanede üzerinde ruhsatsız silah bulunan bir kişiyi gözaltına aldı. Olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlatan polis ekiplerinin kaçan saldırganları yakalamak için çalışmaları devam ediyor.

İstanbul'da Kahvehaneye Silahlı Saldırı Düzenlendi! Korku Dolu Anlar Kamerada
Haber Yayın Tarihi: 18.05.2019 05:30 Kaynak: DHASuriyeli sığınmacıların sınır dışı işlemleri hız kazandı! 400 sığınmacı İdlib'e gönderildi Yanında getirdiği evcil hayvan için kavga eden kadın, trene 2 saat rötar yaptırdı Hamile kadına saldıran baklava firması sahiplerinin dükkanlarının tabelaları indiriliyor