İstanbul'un 14 İlçesi 9-10 Şubat'ta Karanlıkta Kalacak - Son Dakika

İstanbul'un 14 İlçesi 9-10 Şubat'ta Karanlıkta Kalacak

06.02.2016 13:31

Avrupa Yakası'ndaki 14 ilçede, 9 Şubat Salı ve 10 Şubat Çarşamba günü elektrik kesintisi yaşanacak.

İstanbul'un 14 ilçesinde 9 Şubat Salı ve 10 Şubat Çarşamba günü elektrikler kesilecek.

BEDAŞ'tan yapılan açıklamaya göre 9 Şubat Salı günü elektrik kesintisi yapılacak yerler şöyle:

Fatih; Seyyid Ömer Mahallesi'nin; Altımermer Caddesi, Alyanak, Şeyh Hüsamettin, Raifpaşa, Hacı Yusuf, Zakirci Sokakları ve civarı. Koca Mustafapaşa Mahallesi'nin; Mihrişah, Yeni Kemancı Siteleri, Kadem Sokakları ve civarı.

Sarıyer; Kısırkaya, Gümüşdere köyleri, Demirciköy, Uskumruköy, Kilyos mahalleleri.

Eyüp; Çiftalan Köy ve civarı

Zeytinburnu; Maltepe Mahallesi'nin; Gümüşsuyu Caddesi, Şükrü Altıncı İş Merkezi ve civarı.

Güngören; Merkez Mahallesi'nin; Zübeyde Hanım, Bayrampaşa Caddeleri, Sakız, Altın Bakkal, Erhan, Saray sokakları, Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu ve civarı.

Şişli; Fulya Mahallesi'nin; Aytekin Kotil, Mehmetçik caddeleri, Ayşecik, Şehit Niyazi, Güngören, Denizhan, Bozova, Bahçeler sokakları ve civarı. Fulya Mahallesi'nin; Mehmetçik, Ortaklar saddeleri, Sakızağacı, Pehlivan, Hüseyin Cahit Yalçın, Uygar sokakları ve civarı.

Avcılar; Gümüşpala Mahallesi'nin; Misket, Damat, Biçer, Kaynata, Kaynana, Gelin, Görümce sokakları ve civarı.

Küçükçekmece; Cennet Mahallesi'nin; Alparslan Caddesi, Zafer, Taşdelen, Deniz sokakları ve civarı.

Beşiktaş; Gayrettepe, Fulya Mahalleleri'nin; Prof. Dr. Bülent Tarcan, Pehlivan, Cami, Akıncı Bayırı, Öğretmen Nigar sokakları ve civarı

10 Şubat Çarşamba günü elektrik kesintisi yapılacak bölgeler:

Zeytinburnu; Maltepe Mahallesi'nin; Davutpaşa Caddesi, Güven İş Merkezi ve civarı.

Fatih; Sümbül Efendi Mahallesi'nin; Hacı Kadın, Ali Fakih caddeleri, Yazıcı, Yazıcılar, Kemancı Siteleri, Alper, Derviş Mehmet sokakları ve civarı. Seyyid Ömer Mahallesi'nin; Seyfullah Efendi, Lalezar, Su Yolu, Naibbey Sokakları ve civarı. Sümbül Efendi, Molla Gürani, Şehremini, Aksaray, Seyyid Ömer, Silivrikapı, Haseki Sultan, Cerrahpaşa, Koca Mustafapaşa, Yedikule mahalleleri ve civarı.

Güngören; Merkez Mahallesi'nin; Soğanlı Caddesi, Ünlü, Uzun Hasan, İskender, Hizal, Söğütlüçeşme, İrfan sokakları ve civarı.

Şişli; Fulya Mahallesi'nin; Oraklar Caddesi, Görüntü, Emirşah, Belen, Mevlüt Pehlivan, Beyaz Gül sokakları ve civarı.

Fulya Mahallesi; Akıncı Bayırı, Mevlüt Pehlivan Yanı, Vefa Deresi, Galip Bey, Mevlüt Pehlivan, Özbal, Celal Atik, Pehlivan Sokakları ve civarı. Fulya, Gayrettepe mahallelerinin; Vefa Deresi, Prof.Dr. Bülent Tarcan sokakları.

Beşiktaş; Sevgi Çıkmazı, Ömer Beşiktaş, Cemil Aslan Güden sokakları ve civarı.

İstanbul'un 14 İlçesi 9-10 Şubat'ta Karanlıkta Kalacak

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Güncel İstanbul'un 14 İlçesi 9-10 Şubat'ta Karanlıkta Kalacak - Son Dakika


YORUMLAR (2)
  • ANTİ AKP: SİYASİ İKTİDAR SAYESİNDE MEMLEKETİN ÜZERİNE ÖLÜ TOPRAĞI SERPİLDİ ORTALIĞI DÜZELTECEĞİZ DERKEN HEPTEN ÇORBAYA ÇEVİRDİLER MEMLEKETİN DÖRT BİR YANINI BEN YAPTIM OLDU ZİHNİYETİ İLE YÖNETTİĞİNİZİ DÜŞÜNMENİZDEN DOLAYIDIR Kİ İŞTE BÖYLE KAÇINILMAZ SONUÇLAR İLE KARŞI KARŞIYA GELİNMESİ MUHTEMELDİR HANGİ İŞİ YAPARSANIZ YAPINIZ FİKİR TEATİSİ İLE HAREKET ETMEDİĞİNİZ SÜRECE YAPILAN HİÇ BİR İŞTEN OLUMLU SONUÇLAR ELDE ETMENİZ İMKANSIZ HALE GELECEKTİR... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti İbrahim Tatlıses'i topa tutan Aydilge eleştirilerine bugün de devam etti Ankara oyun havası oynayan Aleyna Tilki'nin performansı takipçileri tarafından beğenilmedi