Beylikdüzü'nde trafik yoğunluğu - Son Dakika

Beylikdüzü'nde trafik yoğunluğu

18.11.2021 18:10

İstanbul'da mesai saatinin sona ermesiyle bazı yollarda trafik yoğunluğu oluştu.

İstanbul'da mesai saatinin sona ermesiyle bazı yollarda trafik yoğunluğu oluştu.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü ile Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nün Avrupa'dan Anadolu'ya geçiş yönlerinde trafik yavaş ilerliyor.

Avrupa Yakası'nda, D-100 kara yolu Ankara istikametinde, Bahçelievler'den başlayan trafiğin 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne kadar sürdüğü gözleniyor.

TEM otoyolu Gaziosmanpaşa mevkiinden başlayan trafik ise Fatih Sultan Mehmet Köprüsü girişine kadar devam ediyor.

D-100 kara yolu Ankara istikametinde Yenibosna'dan Haliç'e kadar olan kısımda trafik akışı yavaşlarken, Edirne istikametinde ise Şişli'den Beylikdüzü'ne kadar yoğunluk sürüyor.

Anadolu Yakası'nın D-100 kara yolunda, Uzunçayır'dan Maltepe'ye kadar olan bölge ile TEM Otoyolu Ümraniye- Sancaktepe çevresinde trafik yoğunluğu mevcut.

Sahilde trafik akıcı

Beyoğlu sahil şeridinden başlayan trafik yoğunluğu da Ortaköy Meydanı'na kadar devam ediyor. Taksim Meydanı'nın bağlantı yollarında trafik sıkışıklığı yaşanıyor.

Kentin iki yakasında sahil yollarında ise trafiğin akıcı olduğu görülüyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Trafik Yoğunluk Haritası'na göre, saat 18.08 itibarıyla trafik yoğunluğu yüzde 74 olarak ölçüldü.

YORUMLAR
500
TEM'de zincirleme facia! Tır, kamyon ve yolcu otobüsünün karıştığı kazada çok sayıda yaralı var TEM'de zincirleme facia! Tır, kamyon ve yolcu otobüsünün karıştığı kazada çok sayıda yaralı var Tır, kamyon ve otobüsün karıştığı kazada yaralanan 8 kişi taburcu oldu Tır, kamyon ve otobüsün karıştığı kazada yaralanan 8 kişi taburcu oldu TEM Otoyolu'nda yanan otomobil kullanılamaz hale geldi TEM Otoyolu'nda yanan otomobil kullanılamaz hale geldi
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Beylikdüzü'nde trafik yoğunluğu - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement