İSTANBUL- ÜNLÜ OYUNCU CENGİZ SEZİCİ HAYATIN KAYBETTİ - Son Dakika

İSTANBUL- ÜNLÜ OYUNCU CENGİZ SEZİCİ HAYATIN KAYBETTİ

5 ay önce

Sezici için yarın 13.00'da Beyoğlu Atlas Sineması'nda tören düzenlenecek.

Sezici için yarın 13.00'da Beyoğlu Atlas Sineması'nda tören düzenlenecek.

Haber-Kamera Cengiz ÇOBAN-Anıl UÇAN-İsa ALMAÇAYIRİSTANBUL,(DHA

Ünlü oyuncu Cengiz Sezici 69 yaşında hayatını kaybetti. 69 yaşındaki Cengiz Sezici dün akşam saatlerinde nefes darlığı nedeniyle Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Sezici, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen sabah saatlerinde hayatını kaybetti. Sanatçının cenazesi yakınları ve sanatçı arkadaşları tarafından hastanenin morgundan alınarak Karacaahmet Gasilhanesi'ne götürüldü.

40 YILLIK DOSTUM GİTTİ

Sanatçı Nur Sürer, 1979 yılında birlikte başladık. Cengiz, ben, Menderes, Aytaç Arman. Çalışmadığımız halde biz böyle bir dörtlüydük. Aytaç'ı kaybettik. Şimdi Cengiz'i kaybettik. 40 yıllık dostum gitti. Gerçekten çok üzgünüm. Tedavi görüyordu. Gayet iyiydi. Dün gece fenalaşmış evde. Sabaha karşı vefat etmiş. Çok kötü olduk dedi.

Menderes Samancılar ise, Cengiz 40 yıllık dostumuzdu. Aynı evleri paylaştık. Birlikte çok yollar yürüdük. Çok filmler çektik. Yani acı tatlı günler yaşadık. Sonunda buraya geldik. Dünya güzeli, bir arkadaşımızdı. Kendisine hiç bakmadı. Kendisine zaman ayırmadı. Böyle olmasını hiç istemiyorduk. Hesapsız bir şekilde aramızdan gitti. Bizi çok üzdü. Bizi yaralı bırakıp gitti dedi.

Sanatçı için yarın saat 13.00'da Beyoğlu Atlas Sineması'nda düzenlenecek törenin ardından toprağa verilmek üzere Adana'ya gönderilecek

İSTANBUL- ÜNLÜ OYUNCU CENGİZ SEZİCİ HAYATIN KAYBETTİ

Haber Yayın Tarihi: 03.08.2019 04:47 Kaynak: DHASon Dakika

Kahramanmaraşlı esnaf 50 lirayı, 50 bin liraya satışa çıkardı
Kıskançlık krizi geçiren damat, düğünde ortalığı birbirine kattı "Birader sen öğretmen misin?" çıkışıyla tepki çeken Konya Valisi, camiye ayakkabıyla girdi