İstanbul Valisi Yerlikaya: Mücadelemizde 1 yıl bitiyor ve kademeli normalleşme sürecine geçiyoruz - Son Dakika

İstanbul Valisi Yerlikaya: Mücadelemizde 1 yıl bitiyor ve kademeli normalleşme sürecine geçiyoruz

27.02.2021 14:44

Tüm gözler 1 Mart'ta geçilecek normalleşme sürecindeyken İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Twitter'dan bir paylaşım yaptı. Yerlikaya mesajında, "Koronavirüs mücadelemizde 1 yıl bitiyor ve kademeli normalleşme sürecine geçiyoruz. Bugünlere sabır ve anlayışla geldik. Hedefimiz: En düşük risk grubu" ifadelerine yer verdi.

Koronavirüsle mücadele sürecinde bir yılın sonuna yaklaşırken, Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Kabine toplantısı sonrasında 1 Mart itibari ile normalleşme sürecinin başlayacağını duyurmuştu. Buna göre iller, çeşitli kriterlere göre değerlendirilip "Düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli" olarak kategorilere ayrılacak; kısıtlamalar buna göre esnetilecek.

"BUGÜNLERE SABIR VE ANLAYIŞLA GELDİK"

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya da tüm gözlerin çevrildiği 1 Mart'tan önce Twitter hesabından bir açıklama yayınladı. Yerlikaya, mesajından şu ifadelere yer verdi: "Sevgili İstanbullular! Koronavirüs mücadelemizde 1 yıl bitiyor ve Kademeli Normalleşme sürecine geçiyoruz. Bugünlere sabır ve anlayışla geldik. Hedefimiz: En düşük risk grubu. Özlediğimiz günlere kavuşmak için hep birlikte tedbirlere uymaya devam edelim."

İstanbul Valisi Yerlikaya'dan normalleşme açıklaması: Hedefimiz, en düşük risk grubu
İstanbul Valisi Yerlikaya: Mücadelemizde 1 yıl bitiyor ve kademeli normalleşme sürecine geçiyoruz

Son Dakika Güncel İstanbul Valisi Yerlikaya: Mücadelemizde 1 yıl bitiyor ve kademeli normalleşme sürecine geçiyoruz - Son Dakika


Son Dakika

Güntekin Onay'dan Kevin Nkoudou'ya penaltı eleştirisi: Bu yaptığı laubalilik Güntekin Onay'dan Kevin Nkoudou'ya penaltı eleştirisi: Bu yaptığı laubalilik Maddi durumunu kurtarmak için iktidara yakın olduğu iddia edilen Serdar Ortaç, konuya açıklık getirdi Maddi durumunu kurtarmak için iktidara yakın olduğu iddia edilen Serdar Ortaç, konuya açıklık getirdi ABD'nin yaptırım hamlesine Rusya'dan misilleme! 6 yaptırım kararıyla birlikte 6 isim de kara listede ABD'nin yaptırım hamlesine Rusya'dan misilleme! 6 yaptırım kararıyla birlikte 6 isim de kara listede Peaky Blinders'ın yıldızı Helen McCrory hayatını kaybetti Peaky Blinders'ın yıldızı Helen McCrory hayatını kaybetti Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Kırgızistan Sağlık Bakanı Beyşenaliyev, 'korona tedavisinde kullanılıyor' deyip kameralar karşısında zehirli bitkiyi kaynatıp içti Kırgızistan Sağlık Bakanı Beyşenaliyev, 'korona tedavisinde kullanılıyor' deyip kameralar karşısında zehirli bitkiyi kaynatıp içti Çocuklar Duymasın'ın Orçun'u Alp Eren Khamis kocaman oldu! Gururlandıran haberini Zeyno Günenç verdi Çocuklar Duymasın'ın Orçun'u Alp Eren Khamis kocaman oldu! Gururlandıran haberini Zeyno Günenç verdi Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu "128 milyar dolar nerede?" sorusuna yanıt verdi