İstanbul Valisi Yerlikaya, TÜRES Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi - Son Dakika

İstanbul Valisi Yerlikaya, TÜRES Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi

23.02.2021 18:43
İstanbul Valisi Yerlikaya, TÜRES Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi, System.String[]

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) Başkanı Ramazan Bingöl ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) Başkanı Ramazan Bingöl ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Yerlikaya, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "İstanbul'da kademeli normalleşmeye geçiş sürecinde yapılması gereken çalışmaları değerlendirdik." ifadesini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İstanbul Valisi Yerlikaya, TÜRES Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Hollanda parlamentosu 1915 olaylarıyla ilgili Ermeni iddialarını kabul etti, Türkiye'den jet yanıt geldi Bakan Fahrettin Koca'ya kalabalık parti kongreleri soruldu, bilindik uyarılarla yanıt verdi Ermenistan'da Rusya'nın yapamadığını ABD yaptı! Darbe girişimiyle ilgili net tavır Doğan Cüceloğlu'nun ölüm gününe ait incelenen kameralarda dikkat çeken bir detay ortaya çıktı Otomotiv devi Peugeot yeni logosunu tanıttı Okan Bayülgen 4 yıla kadar hapis istemiyle yargılanacak Gardiyanlar, mahkumu döverek öldürdü! İnsanlıktan utandıran anların görüntüsü ortaya çıktı Sokak ortasında kurşun yağmuruna tutulan adam hayatını kaybetti