Darbe Girişiminde Bulunan 1 Albay ile 37 Asker Gözaltında - Son Dakika

Darbe Girişiminde Bulunan 1 Albay ile 37 Asker Gözaltında

16.07.2016 01:30

İstanbul Vatan Caddesi'nde darbe girişiminde bulunan 1 albay ile 37 asker, emniyet güçleri tarafından gözaltına alındı. Askerlerin gözaltına alınma görüntüleri yayınlandı.

İstanbul ve Ankara'daki askeri kalkışma üzerine, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatıyla 1 albay ve 37 asker, "darbeye teşebbüs" suçundan gözaltına alındı. Gözaltına alınanların silahlarına el konuldu.

SORUŞTURMA BAŞLATTI

İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili İsmail Uçar, askeri kalkışmaya ilişkin "darbeye teşebbüs" suçundan soruşturma başlattı.

1 ALBAY 3 ASKER GÖZALTINDA

Soruşturma kapsamında savcılığın talimatıyla 1 albay ve 37 asker gözaltına alındı.

Atatürk Havalimanı'nda polisler çok sayıda askeri gözaltına alıp silahlarını topladı. Vatan Caddesi'nde de 1 albay ve 37 asker gözaltında.

GÖZALTINA ALINAN ASKERLERİN GÖRÜNTÜLERİ YAYINLANDI

Anadolu Ajansı, Atatürk Havalimanı'nda polis tarafından gözaltına alınan pek çok askerin görüntülerini yayınladı. Silahları toplanan askerler arasında binbaşı rütbesinde olanlar var.

YORUMLAR
500
Kurtlar Vadisi'nin Deve Tuncay'ı Osman Wöber, son yolculuğuna uğurlandı! Kurtlar Vadisi'nin Deve Tuncay'ı Osman Wöber, son yolculuğuna uğurlandı! Merak Konusu Olmuştu... Flaş Gelişme! Merak Konusu Olmuştu... Flaş Gelişme! İstanbul'a fırtına uyarısı İstanbul'a fırtına uyarısı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Darbe Girişiminde Bulunan 1 Albay ile 37 Asker Gözaltında - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement