"İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Bülent Serttaş ve Ebru Yaşar izleyiciyle buluştu - Son Dakika

"İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Bülent Serttaş ve Ebru Yaşar izleyiciyle buluştu

21.06.2020 23:27

İletişim Başkanlığı koordinasyonunda bir ay sürecek Cumhurbaşkanlığı "İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Bülent Serttaş ve Ebru Yaşar müzikseverlerle buluştu.

İletişim Başkanlığı koordinasyonunda bir ay sürecek Cumhurbaşkanlığı "İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Bülent Serttaş ve Ebru Yaşar müzikseverlerle buluştu.

Cumhurbaşkanlığı ve İletişim Başkanlığı YouTube kanalında yayınlanan konser, saat 21.00'de başladı.

Konserde ilk olarak Serttaş, "İkimiz de Bilemedik" şarkısıyla sahneye çıktı.

Serttaş, "Büyük Türkiye'nin büyük Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, her zaman olduğu gibi dar günde de kötü günde de iyi günde de sanat ve sanatçının yanında olduğunuz için sizlere teşekkürlerimi, minnetlerimi sunuyorum. Saygılarımla." ifadelerini kullandı.

Serttaş, salgın sonrasında da tekrar buluşmayı ümit ettiğini belirterek, müzikseverlere veda etti.

"Bu Sahilde" isimli şarkısıyla konserine başlayan Ebru Yaşar ise şöyle konuştu:

"Dünyanın ve Türkiye'nin dört bir yanından sizlerle bizlerin buluşmasına vesile olan kıymetli Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve bizleri dinleyen herkese sonsuz sevgilerimi ve saygılarımı iletiyorum. Umarım sizler için kıymetli orkestra arkadaşlarımla beraber hazırladığımız şarkılarımıza, sizler de eşlik edersiniz. Hep beraber kıymetli anlar yaşarız, şimdiden iyi eğlenceler diliyorum, sizleri seviyorum. Pandemi sürecinde sağlığımızın ne kadar kıymetli olduğunu bir kere daha anladık. Dünyaya bir kere daha sağlık ve sıhhat diliyorum."

Ebru Yaşar ve Bülent Serttaş'ın ardından devam edecek konserlerde, Nükhet Duru- Selami Şahin, Özhan Eren-Orhan Hakalmaz- Ceyhun Çelikten, Hande Yener- Kutsi, Murat Dalkılıç- Gökhan Tepe, Yavuz Bingöl- Hilal Özdemir, Fatih Kısaparmak- Gülay, Zerrin Özer- Ümit Sayın, Melihat Gülses-Sami Özer, Uğur Işılak- Şükriye Tutkun, Mustafa Keser- Burcu Güneş, Özdemir Erdoğan- Emre Altuğ, Metin Şentürk- Derya Uluğ, Murat Kekilli- Merve Özbey, Berkay ve Bengü sahne alacak.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 'İstanbul Yeditepe Konserleri' kapsamında Bülent Serttaş ve Ebru Yaşar izleyiciyle buluştu - Son Dakika


Son Dakika

Pazar keyfiniz yarım kalmasın! Meteoroloji'den 4 bölgeye sağanak yağış uyarısı Cinnet geçiren şahıs, beraber yaşadığı aile dostunu 15 yerinden bıçakladı Ölümü arkadaşlarının elinden oldu! Alkol alırken çıkan kavgada kalbinden bıçaklandı İbo Show'da İbrahim Tatlıses'le orkestra arasındaki gülümseten diyalog: 9 yıldır neden sustun Papa Francis, sosyal medya hesabından dünyaca ünlü modele beğeni attı İmamoğlu, İstanbul'daki bugünkü bulaşıcı hastalık kaynaklı ölüm sayısını açıklayıp Bakan Koca'ya çağrıda bulundu 9 yıl sonra başlayan İbo Show'da İbrahim Tatlıses ekranlara efsane şarkısıyla döndü Tuzla Belediye Başkanı Yazıcı'dan Hamilton'a 'temizlik araçlı' yanıt: Bak işine kardeşim