"İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Coşkun Sabah ve Işın Karaca izleyiciyle buluştu - Son Dakika

"İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Coşkun Sabah ve Işın Karaca izleyiciyle buluştu

16.06.2020 23:19

İletişim Başkanlığı koordinasyonunda bir ay sürecek Cumhurbaşkanlığı "İstanbul Yeditepe Konserleri"nin altıncı gününde, Coşkun Sabah ve Işın Karaca müzikseverlerle buluştu.

İletişim Başkanlığı koordinasyonunda bir ay sürecek Cumhurbaşkanlığı "İstanbul Yeditepe Konserleri"nin altıncı gününde, Coşkun Sabah ve Işın Karaca müzikseverlerle buluştu.

Cumhurbaşkanlığı ve İletişim Başkanlığı YouTube kanalında yayınlanan konser, saat 21.00'de başladı.

Performansı esnasında Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür eden Coşkun Sabah, "Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum. Bu güzel halk hizmeti için. Halkı morallendirmek, müzikten yoksun bırakmamak, bizi sevdiklerimizle buluşturmak, bence çok çok iyi bir düşünceydi. Yürekten kutluyorum ve teşekkürlerimi sunuyorum Cumhurbaşkanımıza." dedi.

Işın Karaca ise "Bu zor günlerde müzisyenine, sanatçısına sahip çıkan çok kıymetli Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a sonsuz sevgilerimizle bu geceye başlıyoruz." diye konuştu.

"İstanbul Yeditepe Konserleri"nde yaklaşık 60 sanatçı sahne alacak. Konserler her gün saat 21.00'de Cumhurbaşkanlığı ve İletişim Başkanlığı YouTube kanalından yayınlanacak.

Sabah ve Karaca'nın ardından Serdar Ortaç- Sinan Akçıl, Muazzez Ersoy- Zekai Tunca, Özhan Eren-Orhan Hakalmaz- Ceyhun Çelikten, Ebru Yaşar- Bülent Serttaş, Selami Şahin- Nükhet Duru, Hande Yener- Kutsi, Murat Dalkılıç- Gökhan Tepe, Yavuz Bingöl- Hilal Özdemir, Fatih Kısaparmak- Gülay, Zerrin Özer- Ümit Sayın, Melihat Gülses-Sami Özer, Uğur Işılak- Şükriye Tutkun, Mustafa Keser- Burcu Güneş, Özdemir Erdoğan- Emre Altuğ, Metin Şentürk- Derya Uluğ, Murat Kekilli- Merve Özbey, Berkay ve Bengü sahne alacak.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 'İstanbul Yeditepe Konserleri' kapsamında Coşkun Sabah ve Işın Karaca izleyiciyle buluştu - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Malatya'da 4,7 büyüklüğünde deprem Merkez Bankası'nın hamleleriyle düşüşe geçen dolar, 7,79'dan işlem görüyor Çevreye 'çay paketliyoruz' dedikleri depoda cinsel içerikli ürün imal eden zanlılar suçüstü yakalandı Son Dakika: Sağlık Bakanlığı'nın 12 bin sözleşmeli personel alımı için tercihler 1-7 Aralık'ta yapılacak Taksim'de taciz ettiği kadın, "Uğraşmak istemiyorum" deyince sanık tahliye edildi Koronavirüs kapsamında kapalı olması gereken eğlence mekanında cinayet Ünlü modacı Rufat İsmayil, Menajerimi Ara dizisinde kıyafeti kötülendiği için suç duyurusunda bulundu Maske takmayan pazarcı savunmasıyla şaşırttı: Müşteri yok, vakalar olsa ne olur? Müslüman adam ölümden korkmaz