"İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Melihat Gülses ve Sami Özer izleyiciyle buluştu - Son Dakika

"İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Melihat Gülses ve Sami Özer izleyiciyle buluştu

27.06.2020 23:15

İletişim Başkanlığı koordinasyonunda bir ay sürecek Cumhurbaşkanlığı "İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Melihat Gülses ve Sami Özer müzikseverlerle buluştu.

İletişim Başkanlığı koordinasyonunda bir ay sürecek Cumhurbaşkanlığı "İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Melihat Gülses ve Sami Özer müzikseverlerle buluştu.

Cumhurbaşkanlığı ve İletişim Başkanlığı YouTube kanalında yayınlanan konser, saat 21.00'de başladı.

Konserde ilk olarak sahneye çıkan Sami Özer, "İstanbul Yeditepe Konserleri'nde bizleri bir araya getiren Sayın Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyorum." dedi.

Özer'in ardından sahneye çıkan Gülses ise Cumhurbaşkanlığı ve İletişim Başkanlığı koordinasyonunda oluşturulan konserde olmanın onurunu yaşadığını dile getirerek, şöyle konuştu:

"İstanbul Kuruçeşme'den sizlere seslenmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Özlemek güzel ama kavuşmak daha güzel. Bu buluşmayı sağlayan, sizlerle bizleri buluşturan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyefendiye ve bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese gönülden teşekkür ediyorum."

Gülses'in performansının bir bölümünde Sami Özer de kendisine eşlik etti ve iki sanatçı birlikte bir şarkı seslendirdi.

Melihat Gülses ve Sami Özer'in ardından devam edecek konserlerde, Uğur Işılak- Şükriye Tutkun, Mustafa Keser- Burcu Güneş, Özdemir Erdoğan- Emre Altuğ, Metin Şentürk- Derya Uluğ, Murat Kekilli- Merve Özbey, Berkay ve Bengü sahne alacak.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 'İstanbul Yeditepe Konserleri' kapsamında Melihat Gülses ve Sami Özer izleyiciyle buluştu - Son Dakika


Son Dakika

Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir New York Times: Koronavirüs mutasyona uğradı, artık durdurulamaz hale geldi 7 yaşındaki Yağmur'a cinsel istismarda bulunup başını taşla ezerek öldüren sanığa 'iyi hal' indirimi ile 35 yıl hapis Lüks cipteki infazın detayları kan dondurdu: Önce iki arkadaşını öldürdü, sonra intihar etti Başbakan onayladı, Pakistan'da artık tecavüzcüler hadım edilecek Eski Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, doların neden yükseldiğini anlattı Türk ustanın ürettiği gümüş maskeler 1500 liradan, altın maskeler ise 20 bin liradan satılıyor Talihsiz kadın, birlikte yaşadığı erkek arkadaşının banyosunda ölü bulundu
16:20