"İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Zekai Tunca ve Muazzez Ersoy izleyiciyle buluştu - Son Dakika

"İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Zekai Tunca ve Muazzez Ersoy izleyiciyle buluştu

18.06.2020 23:25

İletişim Başkanlığı koordinasyonunda bir ay sürecek Cumhurbaşkanlığı "İstanbul Yeditepe Konserleri"nin sekizinci gününde, Zekai Tunca ve Muazzez Ersoy müzikseverlerle buluştu.

İletişim Başkanlığı koordinasyonunda bir ay sürecek Cumhurbaşkanlığı "İstanbul Yeditepe Konserleri"nin sekizinci gününde, Zekai Tunca ve Muazzez Ersoy müzikseverlerle buluştu.

Cumhurbaşkanlığı ve İletişim Başkanlığı YouTube kanalında yayınlanan konser, saat 21.00'de başladı.

Konserde ilk sahne alan sanatçı Zekai Tunca, "İstanbul Yeditepe Konserleri"nde yer almaktan mutluluk duyduğunu belirterek, "Musikiye sağladıkları imkandan dolayı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a şükran ve saygılarımı sunuyorum." diye konuştu.

Muazzez Ersoy ise Cumhurbaşkanlığı ve İletişim Başkanlığı koordinasyonunda oluşturulan konserde olmanın onurunu yaşadığını dile getirerek, "Sayın Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendiye saygı, sevgi ve hürmetlerimi gönderiyorum. Lütfen kabul edin efendim, çok teşekkür ederim." dedi.

Ersoy'un performansının bir bölümünde Zekai Tunca'da kendisine eşlik etti ve iki sanatçı birlikte sevilen şarkıları seslendirdi.

Zekai Tunca ve Muazzez Ersoy'un ardından devam edecek konserlerde, Özhan Eren-Orhan Hakalmaz- Ceyhun Çelikten, Ebru Yaşar- Bülent Serttaş, Selami Şahin- Nükhet Duru, Hande Yener- Kutsi, Murat Dalkılıç- Gökhan Tepe, Yavuz Bingöl- Hilal Özdemir, Fatih Kısaparmak- Gülay, Zerrin Özer- Ümit Sayın, Melihat Gülses-Sami Özer, Uğur Işılak- Şükriye Tutkun, Mustafa Keser- Burcu Güneş, Özdemir Erdoğan- Emre Altuğ, Metin Şentürk- Derya Uluğ, Murat Kekilli- Merve Özbey, Berkay ve Bengü sahne alacak.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 'İstanbul Yeditepe Konserleri' kapsamında Zekai Tunca ve Muazzez Ersoy izleyiciyle buluştu - Son Dakika


Son Dakika

ABD başkanlığına seçilen Biden zafer konuşması yaptı: Bölen değil, birleştiren olacağım Trump: Bu seçimleri, hukuki yollarla kullanılan 71 milyon oyla ben kazandım ABD Başkanı seçilen Biden'a Türkiye'den ilk tebrik Kılıçdaroğlu'ndan geldi İran'dan Biden'ın kazanmasına ilk yorum: ABD'deki başkanlık seçimleri tiyatro oyunu Konyaspor, maç sonrası sosyal medyadan Fenerbahçe'nin gol müziğini paylaştı Restorandaki işini bırakan genç model, internetten sattığı çıplak fotoğraflarıyla haftada 215 bin lira kazanıyor Spikerlikten oyunculuğa! Ünlü ekran yüzü Gülay Özdem, artık Kanal 7 dizisinin 'kötü kadın İkbal'i İstanbul'un tek kadın belediye başkanını kızdıran görüntü: Bizi yıldıramayacaklar