İstanbul'da kar yağışı aralıklarla etkili oluyor - Son Dakika

İstanbul'da kar yağışı aralıklarla etkili oluyor

23.01.2022 08:50

İstanbul'da kar yağışı aralıklarla etkili oluyor Belediye ekipleri metrobüs duraklarında tuzlama çalışması yaptı İstanbul'da gece saatlerinden itibaren aralıklarla devam eden kar yağışı bir çok noktada etkisini gösterirken, sabah işlerine gitmek isteyen vatandaşlar güne beyaz örtü ile uyandı.

İstanbul'da kar yağışı aralıklarla etkili oluyor

Belediye ekipleri metrobüs duraklarında tuzlama çalışması yaptı

İSTANBUL - İstanbul'da gece saatlerinden itibaren aralıklarla devam eden kar yağışı bir çok noktada etkisini gösterirken, sabah işlerine gitmek isteyen vatandaşlar güne beyaz örtü ile uyandı.

İstanbul'da gece saatlerinden itibaren aralıklarla devam eden kar yağısı nedeniyle bir çok bölge adeta beyaza büründü. Sabah işlerine gitmek isteyen vatandaşlar güne beyaz örtü ile uyandı. Daha önce yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışı şehir merkezlerinde de etkisini gösterdi. Gece boyunca aralıklarla devam eden kar yağışı nedeniyle evlerin çatılarını ve yeşil alanlar beyaza büründü. Ana yolların açık olduğu görülürken ara sokakların karla kaplı olduğu görüldü.

Cevizlibağ'da işlerine gitmek isteyen vatandaşlar sabah erken saatlerinde yollara düştü. Cevizlibağ üst geçitte ise sabah erken saatlerde ekiplerin kar temizleme ve tuzlama çalışması yaptığı görüldü.

YORUMLAR
500
BAKAN YANIK: BİZ DE BU ORAN KIYAS KABUL ETMEYECEK KADAR DÜŞÜK BAKAN YANIK: BİZ DE BU ORAN KIYAS KABUL ETMEYECEK KADAR DÜŞÜK
Kaynak: İHA

Son Dakika Genel İstanbul'da kar yağışı aralıklarla etkili oluyor - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement