İşte Başbuğ'un Cezaevi Arkadaşı - Son Dakika

İşte Başbuğ'un Cezaevi Arkadaşı

06.01.2012 14:07
İşte Başbuğ'un Cezaevi Arkadaşı, System.String[]

İlker Başbuğ'un kaldığı Silivri 5 No'lu Cezaevi'ndeki koğuş arkadaşları belli oldu. İşte Başbuğ'un cezaevi arkadaşları.

İnternet andıcı davası kapsamında tutuklanan eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ'un kaldığı Silivri 5 No'lu Cezaevi'nde aynı davadan tutuklu bulunan sanıklar Dursun Çiçek, Alaattin Sevim ve Fuat Selvi'nin de kaldığı öğrenildi.

İnternet Andıcı davasında; andıç belgesinde isimleri bulunan ve belgenin hazırlanmasında görev alan aralarında Dursun Çiçek'in de yer aldığı sanıkların birçoğu, belgenin dönemin Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ tarafından da imzalandığını söylemişlerdi. Ayrıca Başbuğ'un adı, delil klasörlerindeki bazı belgelerde de geçiyor.

İşte Başbuğ'un Cezaevi Arkadaşı
İşte Başbuğ'un Cezaevi Arkadaşı
İşte Başbuğ'un Cezaevi Arkadaşı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel İşte Başbuğ'un Cezaevi Arkadaşı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Başakşehir'le karşılaşacak Leipzig'de Amadou Haidara koronavirüse yakalandı Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Kiracı, hayatına renk katmak için kaldığı evi yaktı İYİ Parti'de FETÖ kavgası büyüyor! Ümit Özdağ'dan Akşener'e yanıt gecikmedi: Bombanın pimini çekenlere baksın Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Hazine, iki tahvil ihalesinde 4,8 milyar lira borçlanmaya gitti Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı