Son Dakika Haberleri: Beyaz ile Hadise'nin 10 Yıl Önceki Hali, Hayretler İçerisinde Bıraktı

Beyaz ile Hadise'nin 10 Yıl Önceki Hali, Hayretler İçerisinde Bıraktı

5 ay önce

O Ses Türkiye yarışmasının jüri üyeleri Beyazıt Öztürk ile Hadise'nin, 10 yıl önce Beyaz Show'da çekilen fotoğraf karesi ekranlara geldi. Ekrana gelen fotoğraf, herkesi hayretler içerisinde bıraktı.

O Ses Türkiye yarışmasının jüri üyeleri Beyazıt Öztürk ile Hadise'nin 10 yıl önce çekilen Beyaz Show'daki fotoğraf karesi ekran başındaki ve stüdyodaki izleyicileri hayretler içerinde bıraktı.

EUROVİSİON'A GİTMEDEN ÖNCEKİ HALİMİZ

O Ses Türkiye yarışmasında Beyazıt Öztürk ile Hadise'nin 10 yıl önceki fotoğrafı kahkaha tufanına sebep oldu. Hadise, ortaya çıkardığı fotoğraf karesinin hikayesinin, "Geçen gün sosyal medyada bu fotoğraf karesini gördüm ve programa ilettim. Beyaz ile benim Eurovision'a gitmeden önceki halimiz. Bu montaj çok hoşuma gitmişti." ifadeleriyle anlattı. Beyazıt Öztürk ise fotoğraf karesi karşısında şaşkınlığını gizleyemeyerek, "O zaman daha iyiymişiz." yorumunu yaptı.

Haber Yayın Tarihi : 02.12.2018 11:06 Kaynak: Acunn.com

YORUMLAR


5 Yıl Önce Kuruyan Nehir, Bambaşka Görüntüye Büründü Kemal Kılıçdaroğlu'na Yumruk Atan Saldırganın Kimliği Ortaya Çıktı! Şehit Babası, Kılıçdaroğlu'nun Saldırıya Uğramasıyla İlgili İlk Kez Konuştu