Son Dakika Haberleri: İşte İstanbul'da Askeri Helikopterin Düştüğü Yerden İlk Fotoğraflar

İşte İstanbul'da Askeri Helikopterin Düştüğü Yerden İlk Fotoğraflar

12 gün önce

İstanbul Çekmeköy'de bir siteye düşen helikopterde bulunan 4 askerimiz şehit oldu. Kaza ile ilgili açıklama yapan İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, helikopterin düştüğü yerde sivil yaralı veya ölü olmadığını söyledi.

İstanbul Çekmeköy Kirazlı Mahallesi'nde bir site içine askeri helikopter bilinmeyen bir nedenle düştü. Bölgeye çok sayıda sağlık ve itfaiye ekibi sevk edildi. Kazada helikopterde bulunan 4 askerimiz şehit oldu. Olay yerinde açıklama yapan İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, "Milletimizin ordumuzun başı sağ olsun. Olayla ilgili tahkikat başladı. Herhangi bir yaralı yok. Düştüğü yerde de sivil yaralı veya ölü yok." dedi.

POLİSLER "BÖLGEYİ BOŞALTIN" ANONSU YAPIYOR

İstanbul Çekmeköy Kirazlı Mahallesi'nde bir site içerisine askeri helikopter düştü. Kaza yerine çok sayıda ambulans ve itfaiye ekibi sevk edildi. Polis ekipleri 'Bu bölgeyi acilen boşaltın' anonsu yapıyor.

"4 ASKERİMİZ ŞEHİT OLDU"

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Çekmeköy'de düşen helikopterle ilgili olay yerinde yaptığı açıklamada, "Saat 18.51 itibarıyla 4. Kara Havacılık Alayı'na ait askeri helikopter bilinmeyen nedenle Çekmeköy Kirazlıdere'de site içine maalesef düştü. 2 dakika içinde müdahale ettik. Maalesef 4 askerimiz şehit oldu. Milletimizin ordumuzun başı sağ olsun. Olayla ilgili tahkikat başladı. Herhangi bir yaralı yok. Düştüğü yerde de sivil yaralı veya ölü yok." dedi.

İşte helikopterin düştüğü yerden ilk görüntüler:

İstanbul'da Askeri Helikopter Düştü! 4 Askerimiz Şehit Oldu

İstanbul'da Askeri Helikopterin Düştüğü Sitede Büyük Panik

İstanbul'da Son 21 Yılda, 6 Helikopter Düştü
Karların Erimesiyle Ortaya Çıkan Atatürk Silüeti, Büyük İlgi Gördü Şeyma Subaşı ve Sevgilisi Guido Senia, Aynı Yatakta Poz Verdi

Saldırgan Kadın, Kendisini Taciz Ettiğini Öne Sürdüğü Adama Sokak Ortasında Kurşun Yağdırdı