Son Dakika Haberleri: Spor camiasından seçimi kazanan Ekrem İmamoğlu için paylaşımlar

Spor camiasından seçimi kazanan Ekrem İmamoğlu için paylaşımlar

29 gün önce

Millet İttifakı Adayı Ekrem İmamoğlu'nun, İstanbul Belediye Başkanlığı seçimini kazanması sonrasında spor camiasından tebrik mesajları geldi.

Millet İttifakı Adayı Ekrem İmamoğlu, İBB Başkanlığı seçimini kazanması sonrasında spor camiasından Ekrem İmamoğlu'na tebrik mesajları geldi. İşte yapılan paylaşımların bazıları;

Eski milli basketbolcu Mehmet Okur: "Herşey çok güzel (Oldu) ve çok daha güzel olacak" derken Okur'un paylaşımını Ekrem İmamoğlu da beğendi.

Kaan Kural ise takipçilerine söz verdiği için "Yok artık İmamoğlu!" şeklinde bir ses kaydı paylaştı.

Spor yazarı Ali Murat Hamarat, Beşiktaş efsanesi Vedat Okyar'dan alıntı yaparak, "Hakem golünü mü vermedi? bir daha atacaksın. Ofsayt mı çaldı? 30 metreden atacaksın, gerekirse hakemi de kaleye sokacaksın" yorumunda bulundu.

Spor yazarı Mehmet Demirkol, "Çok güzel konuşma Çok güzel şehir. Çalışalım, gülelim ve lütfen eğlenelim." paylaşımında bulundu.

Galatasaray ve Beşiktaş forması da giyen eski milli futbolcu Gökhan Zan ise "YOLUMUZ UZUN HEYECANIMIZ YÜKSEK GENÇLİĞİMİZ VAR!" ifadesini kullandı.

İsmail Şenol "Sayın Başkan Ekrem İmamoğlu'nun konuşması çok mutluluk ve umut verici, çok güzel. Hayırlı olsun" paylaşımında bulundu.

Olcan Adın da Gökhan Zan'ın paylaşımına benzer ifadeler kullandı.

Spor camiasından seçimi kazanan Ekrem İmamoğlu için paylaşımlar
Arif Tekelioğlu'ndan babasına Ekrem İmamoğlu teşekkürü!

Kaan Kural sözünü tuttu! İmamoğlu kazanınca ses kaydı attı

Fenerbahçe'de bombalar peş peşe patlayacak! Tam 5 transfer

Ronaldo'nun tatilde harcadığı para dudak uçuklattı

Mehmet Okur'dan Ekrem İmamoğlu'na Destek Geldi

Haber Yayın Tarihi: 24.06.2019 12:51 

YORUMLAR


Emekli Orgeneral Saygun uyardı: Bu sıranın sonunda Türkiye var Gölde cinsel ilişkiye giren çifti polis zorla sudan çıkardı! Olay cep telefonu kamerasına kaydedildi Antalya'da Akdeniz fokunun ağzında parçalanmış vatoz bağlığını gören vatandaşlar dehşete düştü!