İstediği ayakkabıyı almadığı için annesini merdivenlerden iten kız, ağzına geleni söyledi - Son Dakika

İstediği ayakkabıyı almadığı için annesini merdivenlerden iten kız, ağzına geleni söyledi

Sosyal medyada paylaşılan videoda bir genç kız, annesini istediği ayakkabıyı almadığı için merdivenlerden aşağıya itiyor. Canı yanan kadın "Bacağım bacağım" diye ağlarken mağaza çalışanları ise genç kıza tepki gösteriyor. O anların videosu Twitter'da en çok konuşulanlar arasına girdi.

Bugün Twitter'da paylaşılan bir video en çok konuşulan konular arasına "anneyekalkanellerkırılsın" başlığıyla girdi. Söz konusu videoda genç bir kızın istediği ayakkabıyı almayan annesini ayakkabı mağazasının merdivenlerinden ittiği belirtiliyor.

SÖYLEDİĞİ SÖZLER, DUYANLARI ÇİLEDEN ÇIKARTTI

Videonun başında merdivenlerden düştüğü için canı yanan annenin "Ay bacağım bacağım" diyerek ağladığı görülüyor. Merdivenlerin yukarısında olan kızı ise annesine "Onay mı veriyorsun da konuşuyorsun orada" diyerek bağırmaya başlıyor. Kadının yanındakiler genç kıza "Bağırma, ne bağırıyorsun" diye tepki gösterirken anneyi ise "Tamam ablam, sakin ol" diye sakinleştirmeye çalışıyor.

Genç kız annesine "Çıkacaksan 'çık' diyorum. Anlamıyorsun laftan. Sinir ediyorsun, sinirden gözüm dönüyor benim" diyerek bağırmaya devam ederken çevredekilerin kendisine "Bir insan annesini döver mi? Sen nasıl bir kızsın?" diyerek kızmasına ise "Sen ne biliyorsun? Ne konuşuyorsun geri zekalı?" sözleriyle cevap verdi.

Duruma oldukça sinirlenen başka birinin ise genç kıza "Allah çarpsın seni yamulturum, senin a....na s...rım. Beynini patlatırım senin" diye bağırdığı duyuluyor.

SOSYAL MEDYADA EN ÇOK KONUŞULAN KONU OLDU

Söz konusu video Twitter'da en çok paylaşılanlar arasına girerken genç kıza tepki gösteren Twitter kullanıcılarının #anneyekalkanellerkırılsın etiketine yazdıkları en çok konuşulan konu oldu.

Son Dakika

17:13 Libya'da SİHA'lar Pantsir-S-1 sistemini imha etti: 3 Rus paralı askeri öldü 16:33 Ünlü oyuncu Jale Aylanç hayatını kaybetti 16:16 Son Dakika: Araç sahiplerine kötü haber! Benzine zam geldi 15:13 Balotelli'nin menajeri, transfer için Al Sharjah ile görüşüyor 14:21 3 yıl sonra yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimi için ilk aday belli oldu 13:28 Fatih Altaylı'dan çarpıcı iddia: Yabancı sınırı getirilirse, üç büyükler bir süre sonra küme düşer 12:40 Hastaneden ambulans çalan genç: Ambulans şoförü olmak çocukluk hayalimdi 12:09 Elon Musk'ın 480 TL'ye satışa çıkardığı şortlar kısa sürede tükendi 11:55 Tatil için gittiği Rize'ye hayran kalan Gamze Özçelik, ev yaptırmaya karar verdi 10:48 Kusursuz vücuduyla büyüleyen Ebru Polat, fit kalmanın sırrını verdi 10:44 ABD'de kaybolan kadın askerin tecavüze uğrayarak öldürüldüğü ortaya çıktı 10:24 Mayoyla görüntülenen Birce Akalay, vücudunu havluya sararak gizledi 09:36 İstanbul'un göbeğinde bir kadının sevgilisi tarafından silahla yaralandığı anlar kamerada 08:53 Türkan Şoray, yıllardır sakladığı kız kardeşi Figen Çevik Gezer'in yüzünü gösterdi 08:32 Antalyalı taş üreticisi, yılda 10 bin metrekare ihracat yaparak 1 milyon TL kazanıyor