Son Dakika Haberleri: İşten çıkartılan belediye işçisi, silahla daire başkanlığını bastı

İşten çıkartılan belediye işçisi, silahla daire başkanlığını bastı

2 ay önce

Adana'da siyasi görüşü farklı olduğu için belediyeden işten çıkartıldığını ileri süren bir kişi, silahla park ve bahçeler daire başkanlığını bastı. Öfkeli işçi, polis tarafından kısa sürede etkisiz hale getirildi.

Adana'da siyasi görüşü farklı olduğu için belediyeden işten çıkartıldığını ileri süren bir kişi, silahla park ve bahçeler daire başkanlığını bastı.

Edinilen bilgiye göre olay, Seyhan ilçesine bağlı Bahçeşehir Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı Park ve Bahçeler Daire Başkanlığında işçi olarak çalışan Osman Boran, bir süre önce işten çıkartıldı.

4 EL ATEŞ ETTİ

Boran, bu duruma sinirlenerek bugün sabah saatlerinde Öğretmenler Bulvarında bulunan park ve bahçeler daire başkanlığına geldi. Tabancasını çıkartıp havaya ateş açmaya başlayan Boran, 4 el ateş açtıktan sonra işe tekrar alınmak istediğini söyledi. Bunun üzerine özel güvenlik elamanları hemen polise haber verdi. Olay yerine gelen polis, şahsı kısa sürede ikna ederek gözaltına aldı.

"SİYASİ GÖRÜŞÜM FARKLI OLDUĞU İÇİN İŞTEN ÇIKARDILAR"

Polis aracına bindirilen Boran, "Benim siyasi görüşüm farklı olduğu için işten çıkardılar. İşten çıkartılmanın yanı sıra bir de hakaret edip iftira atıyorlar" dedi.

ÇALIŞANLAR KORKU DOLU GÖZLERLE İZLEDİ

Boran sorgulanmak üzere polis merkezine götürülürken park ve bahçelerde çalışan kadın ve erkekler de olayı korkulu gözlerle izledi.

İŞÇİNİN, SİLAHLA DAİRE BAŞKANLIĞINI BASMA ANI KAMERADA

Adana'da siyasi görüşü farklı olduğu için işten çıkartıldığını ileri süren bir kişinin, silahla park ve bahçeler daire başkanlığını basarak havaya ateş açması saniye saniye görüntülendi.

İşten çıkartılan belediye işçisi, silahla daire başkanlığını bastı
Haber Yayın Tarihi: 16.09.2019 10:54 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Oyuncu Esra Dermancıoğlu, eteğinin kalçasına kadar açıldığı pozla takipçilerini çileden çıkardı
Şeyma Subaşı, amuda kalktığı pozuyla vücudunun güzelliğini gözler önüne serdi Otomobilin çarptığı üniversiteli 2 kız öldü! Kazayı gören yardıma koştu