İşten çıkmak isteyen çırağını hortumla dövdü! Polis tarafından gözaltına alındı - Son Dakika

İşten çıkmak isteyen çırağını hortumla dövdü! Polis tarafından gözaltına alındı

26.10.2021 18:29

Şanlıurfa'da işten çıkmak isteyen çırağı hortumla dövdüğü iddia edilen usta, tepki çekti. Görüntülerin yayılmasından sonra usta, polis tarafından gözaltına alındı.

Şanlıurfa - Mardin karayolu üzerindeki bir akaryakıt istasyonunun yanında bulunan lastikçide yaşanan olayda, iddiaya göre M.D. isimli usta, işten çıkmak isteyen çocuk yaştaki çırağı hortumla dövdü.

USTA GÖZALTINA ALINDI

Görüntülerin sosyal medyada paylaşılması üzerine harekete geçen polis ekipleri, M.D. isimli şahsı gözaltına aldı.

"USTA VURMA"

Görüntülerde elinde hortum bulunan M.D'nin ismi açıklanmayan çocuk yaştaki çırağı dövdüğü, çırağı ise "Usta vurma, ben çalışmıyorum" dediği duyuluyor.

İşten çıkmak isteyen çırağını hortumla dövdü! Polis tarafından gözaltına alındı
İşten çıkmak isteyen çırağını hortumla dövdü! Polis tarafından gözaltına alındı

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa İşten çıkmak isteyen çırağını hortumla dövdü! Polis tarafından gözaltına alındı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Fenerbahçe'de Vitor Pereira yerine düşünülen 4 aday belli oldu 21:40 Fenerbahçe'de Vitor Pereira yerine düşünülen 4 aday belli oldu
Elon Musk kanıt göstererek açıkladı: Bilgisayar oyununun içindeyiz 18:17 Elon Musk kanıt göstererek açıkladı: Bilgisayar oyununun içindeyiz Mağdur kadının sözleri herkesi şaşkına çevirdi: Param gitseydi de Cüneyt gitmeseydi 16:44 Mağdur kadının sözleri herkesi şaşkına çevirdi: Param gitseydi de Cüneyt gitmeseydi 23 yaşındaki oyuncu Nilsu Berfin Aktaş'ın gizlice evlendiği ortaya çıktı 15:58 23 yaşındaki oyuncu Nilsu Berfin Aktaş'ın gizlice evlendiği ortaya çıktı Son dakika: Zincir marketlerin zam talebi reddedildi! Plastik poşetler 2022'de de 25 kuruştan satılacak! 15:23 Son dakika: Zincir marketlerin zam talebi reddedildi! Plastik poşetler 2022'de de 25 kuruştan satılacak! Tiryakilere kötü haber! Sigaraya 2 TL zam geldi, yeni fiyatlar yarından itibaren geçerli 14:19 Tiryakilere kötü haber! Sigaraya 2 TL zam geldi, yeni fiyatlar yarından itibaren geçerli Merkez Bankası ne kadar dolar sattı? 12:58 Merkez Bankası ne kadar dolar sattı? İntihar eden gencin görüntüsü infial yarattı 12:03 İntihar eden gencin görüntüsü infial yarattı
Advertisement