Son Dakika Haberleri: İstifa Edeceği Söylenen Tudor, Ailesini Hırvatistan'a Gönderdi

İstifa Edeceği Söylenen Tudor, Ailesini Hırvatistan'a Gönderdi

8 ay önce

Galatasaray'da istifa edeceği öne sürülen Igor Tudor, ailesini Hırvatistan'a göndererek Florya Metin Oktay Tesislerinde yaşamaya başladı.

Galatasaray Teknik Direktörü İgor Tudor, ilginç bir karara imza attı. Ailesini ülkesi Hırvatistan'a gönderen Igor Tudor, Florya Metin Oktay Tesislerinde yaşamaya başladı.

Eşi ve çocuklarının yanı sıra anne ile babasını da ülkesi Hırvatistan'a yollayan Igor Tudor, ailesine devre sonuna kadar sadece Galatasaray'a konsantre olmak istediğini söyledi ve tesislere taşındı.

Florya'da kalmaya başlayan Tudor, Akhisar galibiyetiyle liderliği geri aldı.

FUTBOLCULARIN HER ŞEYİYLE İLGİLENİYOR

7/24 tesislerde yaşayan Hırvat hoca idman sahasının zemininden, futbolcuların yemeklerine kadar her sorunla ilgileniyor ve tüm mesaisini Florya'da harcıyor. Tudor'u yardımcı antrenör Hari Vukas, kaleci antrenörü Sandro Tomic ve kondisyoner Toni Modriç de yalnız bırakmıyor.

Video odasında hem Galatasaray hem de rakipleri detaylıca analiz eden Tudor ve yardımcıları devreyi lider bitirmek için adeta Florya'da yatıp Florya'da kalkıyor.


YORUMLAR


Mustafa Ceceli ve İntizar'ın Birlikte Şarkı Söyledikleri Görüntü Ortaya Çıktı Oyuncu Serel Yereli, Bu Sefer de Çıplak Fotoğrafını Paylaştı

Leyla'nın Katil Zanlısı Kuzenden Tutuklanma Öncesi Dikkat Çeken Sözler: Katilini Beraber Asalım