Son Dakika Haberleri: İstifa Edeceği Söylenen Tudor, Ailesini Hırvatistan'a Gönderdi

İstifa Edeceği Söylenen Tudor, Ailesini Hırvatistan'a Gönderdi

5 ay önce

Galatasaray'da istifa edeceği öne sürülen Igor Tudor, ailesini Hırvatistan'a göndererek Florya Metin Oktay Tesislerinde yaşamaya başladı.

 Galatasaray Teknik Direktörü İgor Tudor, ilginç bir karara imza attı. Ailesini ülkesi Hırvatistan'a gönderen Igor Tudor, Florya Metin Oktay Tesislerinde yaşamaya başladı.

Eşi ve çocuklarının yanı sıra anne ile babasını da ülkesi Hırvatistan'a yollayan Igor Tudor, ailesine devre sonuna kadar sadece Galatasaray'a konsantre olmak istediğini söyledi ve tesislere taşındı.

Florya'da kalmaya başlayan Tudor, Akhisar galibiyetiyle liderliği geri aldı.

FUTBOLCULARIN HER ŞEYİYLE İLGİLENİYOR

7/24 tesislerde yaşayan Hırvat hoca idman sahasının zemininden, futbolcuların yemeklerine kadar her sorunla ilgileniyor ve tüm mesaisini Florya'da harcıyor. Tudor'u yardımcı antrenör Hari Vukas, kaleci antrenörü Sandro Tomic ve kondisyoner Toni Modriç de yalnız bırakmıyor.

Video odasında hem Galatasaray hem de rakipleri detaylıca analiz eden Tudor ve yardımcıları devreyi lider bitirmek için adeta Florya'da yatıp Florya'da kalkıyor.


YORUMLAR


Reytinglerde Çakılan Çocuklar Duymasın Final Yapıyor SONAR Başkanı Bayrakçı: Erdoğan ile Gül İkinci Tura Kalırsa Erdoğan, Gül'ü Yener

Partilere Aktarılacak 547.4 Milyonluk Ödenekten İyi Parti Pay Alamayacak